BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL Funcțiune SRL

Înființată 04.04.2014
FORTUNEI Nr. 27, Ap. 1, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 12876 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL (CUI 33026082) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2020 a raportat o cifră de afaceri de 824.671 lei (+138% față de 2019) și o pierdere netă de 99.986 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2020
824,7 miilei
+138,3%, față de 2019
Profit net 2020
−100 miilei
−62,9%, față de 2019
Angajați 2020
1
0,0%, față de 2019
Marjă netă
-12,1%
Capital social
200lei
Vechime
12ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2014-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
2014168.846 lei
2015607.498 lei
20161.203.738 lei
2017318.667 lei
2018880.104 lei
2019346.077 lei
2020824.671 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2020201920182017201620152014
Cifra de afaceri824.671346.077880.104318.6671.203.738607.498168.846
Profit net-99.986-61.373366.861-135.348-7.971--7.646
Număr mediu de angajați11100--
Active imobilizate5.4835.4835.4835.4835.4835.483579
Active circulante178.916303.090311.057418.272549.784505.18510.262
Stocuri4.23771.2164.6353.5342.9465.4353.165
Creanțe30.291111.60824.74297.709139.930239.8396.285
Datorii109.15553.17553.529544.702528.800479.22918.287
Capitaluri proprii75.244175.230246.603-111.88023.46731.439-7.446
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

Slab
-12% Față de anul anterior: în creștere

Firma a pierdut 12,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,64 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,64 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
59% Față de anul anterior: în creștere

59% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 04.04.2014

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
33026082
Nr. Reg. Com.
J40/4254/2014
EUID
ROONRC.J40/4254/2014
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
4 aprilie 2014
Vechime
12 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
FORTUNEI Nr. 27, Ap. 1, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 12876
Domiciliu fiscal
Str. Fortunei Nr. 27, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 12876

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • DIAC••• O••• MAGDAL•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2023
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2021
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2018
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2016
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2014
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/4254/2014. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL

Este BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL activă?

Da. BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL?

Cifra de afaceri a BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL în 2020 a fost de 824.671 lei, în creștere cu 138% față de 2019.

Ce profit a avut BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL în 2020?

În 2020, BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL a înregistrat o pierdere netă de 99.986 lei.

Ce activitate are BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL?

Activitatea principală a BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL?

BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL are sediul social la adresa FORTUNEI Nr. 27, Ap. 1, București Sectorul 1, Jud. București, 12876.

BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BEST CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].