ActivăSRL

BERMUDEZ SRL

VALEA BUDULUI Nr. 56, Sat Valea Budului Com. Mărgineni, Jud. Bacău, 607323

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
33166434
Reg. Com.
J04/473/2014
Înființată
15 mai 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
198 mii lei
Profit net 2025
-192 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.05.2014

Rezumat

Pe scurt

BERMUDEZ SRL (CUI 33166434) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Valea Budului, comuna Mărgineni, județul Bacău, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 197.978 lei (-81% față de 2024) și o pierdere netă de 191.824 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33166434
Nr. Reg. Com.
J04/473/2014
EUID
ROONRC.J4/473/2014
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
15 mai 2014
Vechime
12 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
VALEA BUDULUI Nr. 56, Sat Valea Budului Com. Mărgineni, Jud. Bacău, 607323

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• VECC••• SYLV••• GEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-81,4% față de 2024

197.978 RON

2024: 1.066.387 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.084.468 RONAnul 2017: 1.990.185 RONAnul 2018: 867.345 RONAnul 2019: 692.538 RONAnul 2020: 542.231 RONAnul 2021: 825.618 RONAnul 2022: 506.455 RONAnul 2023: 648.801 RONAnul 2024: 1.066.387 RONAnul 2025: 197.978 RON

Profit net 2025

-3978,8% față de 2024

-191.824 RON

2024: -4.703 RON

-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 18.570 RONAnul 2017: 16.233 RONAnul 2018: 4.481 RONAnul 2019: 38.439 RONAnul 2020: 19.305 RONAnul 2021: 45.479 RONAnul 2022: -13.330 RONAnul 2023: 27.004 RONAnul 2024: -4.703 RONAnul 2025: -191.824 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    198 mii lei
    Profit net
    -192 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    649 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    506 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    826 mii lei
    Profit net
    45 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    542 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    693 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    867 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,0 mil. lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-97%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 96,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,29Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
342%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

342% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/473/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BERMUDEZ SRL

Este BERMUDEZ SRL activă?

Da. BERMUDEZ SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BERMUDEZ SRL?

Cifra de afaceri a BERMUDEZ SRL în 2025 a fost de 197.978 lei, în scădere cu 81% față de 2024.

Ce profit a avut BERMUDEZ SRL în 2025?

În 2025, BERMUDEZ SRL a înregistrat o pierdere netă de 191.824 lei.

Ce activitate are BERMUDEZ SRL?

Activitatea principală a BERMUDEZ SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul BERMUDEZ SRL?

BERMUDEZ SRL are sediul social la adresa VALEA BUDULUI Nr. 56, Sat Valea Budului Com. Mărgineni, Jud. Bacău, 607323.

BERMUDEZ SRL este plătitoare de TVA?

Da. BERMUDEZ SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

BERMUDEZ SRL are datorii la ANAF?

Nu. BERMUDEZ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BERMUDEZ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].