RadiatăSRL

BENADICOM SRL

Str. Lăpuşului Nr. 22, Et. 2, Ap. 3, Mun. Oradea, Jud. Bihor

CAEN 4624: Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate

CUI
34737253
Reg. Com.
J05/1056/2015
Înființată
3 iulie 2015
Vechime
11 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2021
178 mii lei
Profit net 2021
3 mii lei
Angajați 2021
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 20.07.2023

Rezumat

Pe scurt

BENADICOM SRL (CUI 34737253) a fost o societate cu răspundere limitată din Oradea, județul Bihor, înființată în 2015 și radiată în 2023. Activitatea principală era Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN 4624).

Ultimul bilanț, din 2021, arată o cifră de afaceri de 178.236 lei (+73% față de 2020) și un profit net de 3.194 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34737253
Nr. Reg. Com.
J05/1056/2015
EUID
ROONRC.J5/1056/2015
Cod CAEN principal
4624 - Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Data înființării
3 iulie 2015
Vechime
11 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Lăpuşului Nr. 22, Et. 2, Ap. 3, Mun. Oradea, Jud. Bihor

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

+72,9% față de 2020

178.236 RON

2020: 103.079 RON

0100k200k300k400k2015201620172018201920202021Anul 2015: 126.147 RONAnul 2016: 310.717 RONAnul 2017: 251.793 RONAnul 2018: 166.368 RONAnul 2019: 126.135 RONAnul 2020: 103.079 RONAnul 2021: 178.236 RON

Profit net 2021

+134,3% față de 2020

3.194 RON

2020: -9.307 RON

-30k-20k-10k010k2015201620172018201920202021Anul 2015: 1 RONAnul 2016: -4.664 RONAnul 2017: 9.428 RONAnul 2018: -13.532 RONAnul 2019: -28.904 RONAnul 2020: -9.307 RONAnul 2021: 3.194 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    311 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    126 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăAtenție
1,8%Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,21Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
407%Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

407% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2022

    Stări noi la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2015 - 2016)
  1. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1056/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BENADICOM SRL

Este BENADICOM SRL activă?

Nu. BENADICOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a BENADICOM SRL?

Cifra de afaceri a BENADICOM SRL în 2021 a fost de 178.236 lei, în creștere cu 73% față de 2020.

Ce profit a avut BENADICOM SRL în 2021?

În 2021, BENADICOM SRL a înregistrat un profit net de 3.194 lei.

Câți angajați avea BENADICOM SRL?

Conform bilanțului pe 2021, BENADICOM SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2020).

Ce activitate avea BENADICOM SRL?

Activitatea principală a BENADICOM SRL era Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate (CAEN 4624).

Unde avea sediul BENADICOM SRL?

BENADICOM SRL avea sediul social la adresa Str. Lăpușului Nr. 22, Et. 2, Ap. 3, Mun. Oradea, Jud. Bihor.

BENADICOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. BENADICOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BENADICOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].