ActivăSRL

BELLA MEZON S.R.L.

Str. Aviatorilor Nr. 15, Mun. Petroşani, Jud. Hunedoara

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
55752809
Reg. Com.
J2026059306007
Înființată
23 octombrie 2026
Vechime
1 lună

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • INREGISTRAT

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.10.2026

Rezumat

Pe scurt

BELLA MEZON S.R.L. (CUI 55752809) este o societate cu răspundere limitată activă din Petroșani, județul Hunedoara, înființată în 2026. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
55752809
Nr. Reg. Com.
J2026059306007
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
23 octombrie 2026
Vechime
1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aviatorilor Nr. 15, Mun. Petroşani, Jud. Hunedoara

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Înființarea firmei

    Înmatriculată cu nr. J2026059306007.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BELLA MEZON S.R.L.

Este BELLA MEZON S.R.L. activă?

Da. BELLA MEZON S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce activitate are BELLA MEZON S.R.L.?

Activitatea principală a BELLA MEZON S.R.L. este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul BELLA MEZON S.R.L.?

BELLA MEZON S.R.L. are sediul social la adresa Str. Aviatorilor Nr. 15, Mun. Petroșani, Jud. Hunedoara.

BELLA MEZON S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BELLA MEZON S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BELLA MEZON S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BELLA MEZON S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BELLA MEZON S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].