Marjă netă
SlabFirma a pierdut 0,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BELLA & CO SRL (CUI 5705983) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Socond, Comuna Socond, județul Satu Mare, înființată în 1994 și radiată în 2024. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN 4725).
Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 201.621 lei (+11% față de 2021) și o pierdere netă de 515 lei, cu 1 angajat.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2013 | 117.101 lei |
| 2014 | 134.726 lei |
| 2015 | 169.204 lei |
| 2016 | 185.100 lei |
| 2017 | 208.895 lei |
| 2018 | 239.044 lei |
| 2019 | 210.783 lei |
| 2020 | 185.654 lei |
| 2021 | 181.252 lei |
| 2022 | 201.621 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 201.621 | 181.252 | 185.654 | 210.783 | 239.044 | 208.895 | 185.100 | 169.204 | 134.726 | 117.101 |
| Profit net | -515 | 14.322 | 54.246 | -21.132 | -18.417 | 3.407 | 10.797 | 1 | 3.933 | -3.236 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | - | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 5.946 | 10.228 | 14.645 | 20.544 | 26.444 | 27.356 | 31.638 | 35.290 | 33.536 | 36.842 |
| Active circulante | 19.450 | 26.256 | 27.241 | 35.746 | 28.402 | 54.677 | 38.173 | 38.170 | 27.311 | 20.811 |
| Stocuri | 15.351 | 21.463 | 20.247 | 24.114 | 24.736 | 49.755 | 34.505 | 32.556 | 20.664 | 14.514 |
| Creanțe | 1.668 | 1.668 | 1.752 | 6.302 | 2.529 | 1.675 | 1.968 | 1.968 | 598 | 1.359 |
| Datorii | 29.166 | 39.739 | 59.463 | 128.113 | 105.536 | 114.306 | 105.491 | 119.937 | 119.367 | 120.106 |
| Capitaluri proprii | -3.770 | -3.255 | -17.577 | -71.823 | -50.690 | -32.273 | -35.680 | -46.477 | -58.520 | -62.453 |
Firma a pierdut 0,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 67% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
115% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. BELLA & CO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.
Cifra de afaceri a BELLA & CO SRL în 2022 a fost de 201.621 lei, în creștere cu 11% față de 2021.
În 2022, BELLA & CO SRL a înregistrat o pierdere netă de 515 lei.
Conform bilanțului pe 2022, BELLA & CO SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2021).
Activitatea principală a BELLA & CO SRL era Comerț cu amănuntul al băuturilor (CAEN 4725).
BELLA & CO SRL avea sediul social la adresa Eroilor 1945 Nr. 64, Sat Socond, Comuna Socond, Jud. Satu Mare.
Nu. BELLA & CO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].