Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
BELHAR GROUP SRL (CUI 20201033) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Comănești, Oraș Comănești, județul Bacău, înființată în 2006. Activitatea principală este Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN 1039).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 605.112 lei (+58% față de 2024) și un profit net de 3.830 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 76.642 lei |
| 2017 | 102.895 lei |
| 2018 | 156.451 lei |
| 2019 | 215.169 lei |
| 2020 | 434.159 lei |
| 2021 | 576.787 lei |
| 2022 | 414.142 lei |
| 2023 | 527.924 lei |
| 2024 | 381.808 lei |
| 2025 | 605.112 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 605.112 | 381.808 | 527.924 | 414.142 | 576.787 | 434.159 | 215.169 | 156.451 | 102.895 | 76.642 |
| Profit net | 3.830 | 836 | 106.231 | 53.917 | 134.079 | 86.755 | 14.267 | 43.683 | 7.150 | 3.594 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 370.331 | 286.594 | 291.349 | 296.793 | 314.477 | 208.957 | 112.063 | 53.974 | 62.028 | 64.213 |
| Active circulante | 1.017.501 | 575.758 | 610.064 | 533.686 | 609.559 | 365.827 | 243.309 | 174.483 | 138.470 | 107.556 |
| Stocuri | 173.786 | 232.532 | 212.073 | 241.869 | 247.468 | 145.115 | 117.830 | 91.539 | 73.005 | 55.316 |
| Creanțe | 752.279 | 237.704 | 293.755 | 206.211 | 309.706 | 182.749 | 101.059 | 72.121 | 61.604 | 12.044 |
| Datorii | 1.096.253 | 480.810 | 512.875 | 548.171 | 694.791 | 458.602 | 324.766 | 211.261 | 224.773 | 203.194 |
| Capitaluri proprii | 389.626 | 389.374 | 388.538 | 282.308 | 229.245 | 118.342 | 31.521 | 17.253 | -24.275 | -31.425 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 93% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. BELHAR GROUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a BELHAR GROUP SRL în 2025 a fost de 605.112 lei, în creștere cu 58% față de 2024.
În 2025, BELHAR GROUP SRL a înregistrat un profit net de 3.830 lei.
Activitatea principală a BELHAR GROUP SRL este Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. (CAEN 1039).
BELHAR GROUP SRL are sediul social la adresa CIREȘOAIA Nr. 199B, Loc. Comănești, Oraș Comănești, Jud. Bacău, 605200.
Da. BELHAR GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. BELHAR GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].