ActivăSRL

BEGINI S.R.L.

Pţa. Heim Domokos Nr. 18, Et. I, Ap. 7, Mun. Arad, Jud. Arad, 310103

CAEN 111: Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

CUI
14804757
Reg. Com.
J02/616/2002
Înființată
8 august 2002
Vechime
24 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
30 mii lei
Profit net 2025
119 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.08.2002

Rezumat

Pe scurt

BEGINI S.R.L. (CUI 14804757) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2002. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.790 lei (+3.872% față de 2024) și un profit net de 119.465 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
14804757
Nr. Reg. Com.
J02/616/2002
EUID
ROONRC.J02/616/2002
Cod CAEN principal
111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Data înființării
8 august 2002
Vechime
24 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Heim Domokos Nr. 18, Et. I, Ap. 7, Mun. Arad, Jud. Arad, 310103

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CHELMĂ••• LORED••• CLAU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3872,0% față de 2024

29.790 RON

2024: 750 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 155.000 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 15.000 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 75.706 RONAnul 2022: 150.748 RONAnul 2023: 164.957 RONAnul 2024: 750 RONAnul 2025: 29.790 RON

Profit net 2025

-31,3% față de 2024

119.465 RON

2024: 173.965 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 75.997 RONAnul 2017: 151.184 RONAnul 2018: 43.792 RONAnul 2019: 6.657 RONAnul 2020: 53.675 RONAnul 2021: 158.678 RONAnul 2022: 91.885 RONAnul 2023: 13.093 RONAnul 2024: 173.965 RONAnul 2025: 119.465 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    119 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    750 lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    151 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    159 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    54 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    151 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
401%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 401 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,23Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
24%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

24% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2002

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/616/2002, sub denumirea BEGINI SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BEGINI S.R.L.

Este BEGINI S.R.L. activă?

Da. BEGINI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BEGINI S.R.L.?

Cifra de afaceri a BEGINI S.R.L. în 2025 a fost de 29.790 lei, în creștere cu 3.872% față de 2024.

Ce profit a avut BEGINI S.R.L. în 2025?

În 2025, BEGINI S.R.L. a înregistrat un profit net de 119.465 lei.

Ce activitate are BEGINI S.R.L.?

Activitatea principală a BEGINI S.R.L. este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).

Unde are sediul BEGINI S.R.L.?

BEGINI S.R.L. are sediul social la adresa Pța. Heim Domokos Nr. 18, Et. I, Ap. 7, Mun. Arad, Jud. Arad, 310103.

BEGINI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BEGINI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BEGINI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BEGINI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BEGINI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].