ActivăSRL

BECOMAGRI SRL

Str. Bradului Nr. 19BIS, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600245

CAEN 4782: Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

CUI
27865713
Reg. Com.
J2010001037042
Înființată
31 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
2,4 mil. lei
Profit net 2025
128 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.12.2010

Rezumat

Pe scurt

BECOMAGRI SRL (CUI 27865713) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2010. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,45 mil. lei (+11% față de 2024) și un profit net de 128.087 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27865713
Nr. Reg. Com.
J2010001037042
EUID
ROONRC.J2010001037042
Cod CAEN principal
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Data înființării
31 decembrie 2010
Vechime
15 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bradului Nr. 19BIS, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600245

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (1)
  • be••@••••.com
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BE••• CĂTĂ•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+10,5% față de 2024

2.448.680 RON

2024: 2.215.694 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.714.217 RONAnul 2017: 2.056.905 RONAnul 2018: 2.165.195 RONAnul 2019: 2.216.691 RONAnul 2020: 2.148.742 RONAnul 2021: 2.709.502 RONAnul 2022: 2.367.730 RONAnul 2023: 2.278.396 RONAnul 2024: 2.215.694 RONAnul 2025: 2.448.680 RON

Profit net 2025

+45,3% față de 2024

128.087 RON

2024: 88.149 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 193.540 RONAnul 2017: 221.837 RONAnul 2018: 21.157 RONAnul 2019: 176.464 RONAnul 2020: 248.609 RONAnul 2021: 409.693 RONAnul 2022: 242.751 RONAnul 2023: 201.846 RONAnul 2024: 88.149 RONAnul 2025: 128.087 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    128 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    202 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    243 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,7 mil. lei
    Profit net
    410 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    249 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    176 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    222 mii lei
    Angajați
    6
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    194 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,09Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,09 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
26%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1037/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BECOMAGRI SRL

Este BECOMAGRI SRL activă?

Da. BECOMAGRI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BECOMAGRI SRL?

Cifra de afaceri a BECOMAGRI SRL în 2025 a fost de 2.448.680 lei (2,45 mil. lei), în creștere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut BECOMAGRI SRL în 2025?

În 2025, BECOMAGRI SRL a înregistrat un profit net de 128.087 lei.

Ce activitate are BECOMAGRI SRL?

Activitatea principală a BECOMAGRI SRL este Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4782).

Unde are sediul BECOMAGRI SRL?

BECOMAGRI SRL are sediul social la adresa Str. Bradului Nr. 19BIS, Sc. A, Et. 1, Ap. 5, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600245.

BECOMAGRI SRL este plătitoare de TVA?

Da. BECOMAGRI SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BECOMAGRI SRL are datorii la ANAF?

Nu. BECOMAGRI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BECOMAGRI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].