ActivăSRL

BEBY COM SRL

Str. LUCEAFĂRULUI Nr. 14 B, Mun. Vatra-Dornei, Jud. Suceava

CAEN 4776: Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

CUI
742344
Reg. Com.
J1992001138334
Înființată
6 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
159 mii lei
Profit net 2025
11 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.11.1992

Rezumat

Pe scurt

BEBY COM SRL (CUI 742344) este o societate cu răspundere limitată activă din Vatra-Dornei, județul Suceava, înființată în 1992. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN 4776).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 158.956 lei (-50% față de 2024) și un profit net de 10.916 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
742344
Nr. Reg. Com.
J1992001138334
EUID
ROONRC.J1992001138334
Cod CAEN principal
4776 - Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Data înființării
6 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. LUCEAFĂRULUI Nr. 14 B, Mun. Vatra-Dornei, Jud. Suceava

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COJO••• IO••• BIA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-50,2% față de 2024

158.956 RON

2024: 318.959 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 109.078 RONAnul 2017: 116.353 RONAnul 2018: 155.395 RONAnul 2019: 147.384 RONAnul 2020: 141.471 RONAnul 2021: 202.151 RONAnul 2022: 277.021 RONAnul 2023: 292.279 RONAnul 2024: 318.959 RONAnul 2025: 158.956 RON

Profit net 2025

-55,6% față de 2024

10.916 RON

2024: 24.582 RON

020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 273 RONAnul 2017: 359 RONAnul 2018: 1.347 RONAnul 2019: 21.657 RONAnul 2020: 724 RONAnul 2021: 229 RONAnul 2022: 77.772 RONAnul 2023: 1.546 RONAnul 2024: 24.582 RONAnul 2025: 10.916 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    319 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    229 lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    724 lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    359 lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    273 lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
10,53Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,53 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
4,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

4,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2009

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1138/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BEBY COM SRL

Este BEBY COM SRL activă?

Da. BEBY COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BEBY COM SRL?

Cifra de afaceri a BEBY COM SRL în 2025 a fost de 158.956 lei, în scădere cu 50% față de 2024.

Ce profit a avut BEBY COM SRL în 2025?

În 2025, BEBY COM SRL a înregistrat un profit net de 10.916 lei.

Ce activitate are BEBY COM SRL?

Activitatea principală a BEBY COM SRL este Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea (CAEN 4776).

Unde are sediul BEBY COM SRL?

BEBY COM SRL are sediul social la adresa Str. LUCEAFĂRULUI Nr. 14 B, Mun. Vatra-Dornei, Jud. Suceava.

BEBY COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. BEBY COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BEBY COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. BEBY COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BEBY COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].