ActivăSRL

BEAM TECH S.R.L.

Str. TURZII Nr. 13-15, Ap. 2/A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
43388918
Reg. Com.
J12/3939/2020
Înființată
27 noiembrie 2020
Vechime
5 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
568 mii lei
Profit net 2025
-3 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.11.2020

Rezumat

Pe scurt

BEAM TECH S.R.L. (CUI 43388918) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 568.276 lei (+31% față de 2024) și o pierdere netă de 2.689 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43388918
Nr. Reg. Com.
J12/3939/2020
EUID
ROONRC.J12/3939/2020
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
27 noiembrie 2020
Vechime
5 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. TURZII Nr. 13-15, Ap. 2/A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOLDO••• CRIST••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+31,4% față de 2024

568.276 RON

2024: 432.617 RON

0200k400k600k800k20212022202320242025Anul 2021: 437.029 RONAnul 2022: 371.497 RONAnul 2023: 746.801 RONAnul 2024: 432.617 RONAnul 2025: 568.276 RON

Profit net 2025

-104,9% față de 2024

-2.689 RON

2024: 54.778 RON

-200k0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: 350.973 RONAnul 2022: 201.453 RONAnul 2023: 432.810 RONAnul 2024: 54.778 RONAnul 2025: -2.689 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    568 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    433 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    747 mii lei
    Profit net
    433 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    371 mii lei
    Profit net
    201 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    437 mii lei
    Profit net
    351 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 0,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,77Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 77% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
32%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

32% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2020

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3939/2020.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BEAM TECH S.R.L.

Este BEAM TECH S.R.L. activă?

Da. BEAM TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BEAM TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a BEAM TECH S.R.L. în 2025 a fost de 568.276 lei, în creștere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut BEAM TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, BEAM TECH S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 2.689 lei.

Ce activitate are BEAM TECH S.R.L.?

Activitatea principală a BEAM TECH S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul BEAM TECH S.R.L.?

BEAM TECH S.R.L. are sediul social la adresa Str. TURZII Nr. 13-15, Ap. 2/A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

BEAM TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. BEAM TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

BEAM TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BEAM TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BEAM TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].