ActivăSRL

BAU-PROJEKT SRL

Str. STEFAN CEL MARE Nr. 18, Bl. CM4, Et. 3, Ap. 14, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510054

CAEN 7420: Activități fotografice

CUI
17850065
Reg. Com.
J01/917/2005
Înființată
8 august 2005
Vechime
21 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
268 mii lei
Profit net 2025
116 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.08.2005

Rezumat

Pe scurt

BAU-PROJEKT SRL (CUI 17850065) este o societate cu răspundere limitată activă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități fotografice (CAEN 7420).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 267.730 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 115.761 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17850065
Nr. Reg. Com.
J01/917/2005
EUID
ROONRC.J01/917/2005
Cod CAEN principal
7420 - Activități fotografice
Data înființării
8 august 2005
Vechime
21 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. STEFAN CEL MARE Nr. 18, Bl. CM4, Et. 3, Ap. 14, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510054

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PINTI••• CRIST••• OC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,0% față de 2024

267.730 RON

2024: 338.761 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 160.705 RONAnul 2017: 144.622 RONAnul 2018: 222.220 RONAnul 2019: 83.947 RONAnul 2020: 158.667 RONAnul 2021: 162.967 RONAnul 2022: 202.163 RONAnul 2023: 392.195 RONAnul 2024: 338.761 RONAnul 2025: 267.730 RON

Profit net 2025

-36,9% față de 2024

115.761 RON

2024: 183.369 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 21.457 RONAnul 2017: 10.373 RONAnul 2018: 79.955 RONAnul 2019: -31.739 RONAnul 2020: 69.741 RONAnul 2021: 43.302 RONAnul 2022: 91.832 RONAnul 2023: 237.977 RONAnul 2024: 183.369 RONAnul 2025: 115.761 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    268 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    339 mii lei
    Profit net
    183 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    392 mii lei
    Profit net
    238 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    163 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    159 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    145 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
43%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,07Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,07 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
7,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

7,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/917/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BAU-PROJEKT SRL

Este BAU-PROJEKT SRL activă?

Da. BAU-PROJEKT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BAU-PROJEKT SRL?

Cifra de afaceri a BAU-PROJEKT SRL în 2025 a fost de 267.730 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut BAU-PROJEKT SRL în 2025?

În 2025, BAU-PROJEKT SRL a înregistrat un profit net de 115.761 lei.

Ce activitate are BAU-PROJEKT SRL?

Activitatea principală a BAU-PROJEKT SRL este Activități fotografice (CAEN 7420).

Unde are sediul BAU-PROJEKT SRL?

BAU-PROJEKT SRL are sediul social la adresa Str. STEFAN CEL MARE Nr. 18, Bl. CM4, Et. 3, Ap. 14, Mun. Alba Iulia, Jud. Alba, 510054.

BAU-PROJEKT SRL este plătitoare de TVA?

Da. BAU-PROJEKT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

BAU-PROJEKT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BAU-PROJEKT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BAU-PROJEKT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].