ActivăSRL

BASCHERA SRL

Str. Bicaz Nr. 146, Sc. A, Ap. 3, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600316

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
30773407
Reg. Com.
J04/1042/2012
Înființată
11 octombrie 2012
Vechime
14 ani
Cifra de afaceri 2025
618 mii lei
Profit net 2025
7 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.10.2012

Rezumat

Pe scurt

BASCHERA SRL (CUI 30773407) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 617.978 lei (-30% față de 2024) și un profit net de 6.714 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30773407
Nr. Reg. Com.
J04/1042/2012
EUID
ROONRC.J4/1042/2012
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
11 octombrie 2012
Vechime
14 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Bicaz Nr. 146, Sc. A, Ap. 3, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600316

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • COL••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-30,4% față de 2024

617.978 RON

2024: 887.735 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.350 RONAnul 2017: 7.300 RONAnul 2018: 32.390 RONAnul 2019: 296.710 RONAnul 2020: 218.954 RONAnul 2021: 143.618 RONAnul 2022: 668.520 RONAnul 2023: 612.038 RONAnul 2024: 887.735 RONAnul 2025: 617.978 RON

Profit net 2025

-95,2% față de 2024

6.714 RON

2024: 138.763 RON

-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.701 RONAnul 2017: -21.983 RONAnul 2018: 369 RONAnul 2019: 112.474 RONAnul 2020: 136.303 RONAnul 2021: 25.170 RONAnul 2022: 188.045 RONAnul 2023: 36.634 RONAnul 2024: 138.763 RONAnul 2025: 6.714 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    618 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    888 mii lei
    Profit net
    139 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    612 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    669 mii lei
    Profit net
    188 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    219 mii lei
    Profit net
    136 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    369 lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
1,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,25Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,25 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
64%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

64% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1042/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BASCHERA SRL

Este BASCHERA SRL activă?

Da. BASCHERA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BASCHERA SRL?

Cifra de afaceri a BASCHERA SRL în 2025 a fost de 617.978 lei, în scădere cu 30% față de 2024.

Ce profit a avut BASCHERA SRL în 2025?

În 2025, BASCHERA SRL a înregistrat un profit net de 6.714 lei.

Ce activitate are BASCHERA SRL?

Activitatea principală a BASCHERA SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul BASCHERA SRL?

BASCHERA SRL are sediul social la adresa Str. Bicaz Nr. 146, Sc. A, Ap. 3, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600316.

BASCHERA SRL este plătitoare de TVA?

Da. BASCHERA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

BASCHERA SRL are datorii la ANAF?

Nu. BASCHERA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BASCHERA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].