ActivăSRL

BARBU SRL

VLAD ŢEPEŞ Nr. 35, Oraş Dăbuleni, Jud. Dolj

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
19125056
Reg. Com.
J2006001906165
Înființată
23 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
74 mii lei
Profit net 2025
44 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.10.2006

Rezumat

Pe scurt

BARBU SRL (CUI 19125056) este o societate cu răspundere limitată activă din Dăbuleni, județul Dolj, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 73.691 lei (+125% față de 2024) și un profit net de 44.330 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19125056
Nr. Reg. Com.
J2006001906165
EUID
ROONRC.J2006001906165
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
23 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
VLAD ŢEPEŞ Nr. 35, Oraş Dăbuleni, Jud. Dolj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MAG••• ALEXAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2010 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+125,4% față de 2024

73.691 RON

2024: 32.689 RON

020k40k60k80k2010201120122013201420152016201920242025Anul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 50 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2024: 32.689 RONAnul 2025: 73.691 RON

Profit net 2025

+75,0% față de 2024

44.330 RON

2024: 25.333 RON

-20k020k40k60k2010201120122013201420152016201920242025Anul 2010: 0 RONAnul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: -14 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2024: 25.333 RONAnul 2025: 44.330 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2015

    Cifra de afaceri
    50 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -14 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    5
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
60%Față de anul anterior: în scădere
201520242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
55,86Față de anul anterior: în creștere
20152016201920242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 55,86 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,8%Față de anul anterior: în scădere
20152016201920242025

1,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  4. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  5. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2006 - 2023)
  1. 2023

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  2. 2014

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/1906/2006.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BARBU SRL

Este BARBU SRL activă?

Da. BARBU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BARBU SRL?

Cifra de afaceri a BARBU SRL în 2025 a fost de 73.691 lei, în creștere cu 125% față de 2024.

Ce profit a avut BARBU SRL în 2025?

În 2025, BARBU SRL a înregistrat un profit net de 44.330 lei.

Ce activitate are BARBU SRL?

Activitatea principală a BARBU SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul BARBU SRL?

BARBU SRL are sediul social la adresa VLAD ȚEPEȘ Nr. 35, Oraș Dăbuleni, Jud. Dolj.

BARBU SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BARBU SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BARBU SRL are datorii la ANAF?

Nu. BARBU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BARBU SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].