BADUC CONSTRUCT SRL Funcțiune SRL

Înființată 18.09.2013
TRAIAN Nr. 177, Ap. 9, DEMISOL, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 24043 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

BADUC CONSTRUCT SRL (CUI 32260351) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2013. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2017 a raportat o cifră de afaceri de 24.140 lei (-89% față de 2016) și un profit net de 21.087 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2020
-
Profit net 2020
0lei
Angajați 2020
-
Marjă netă
-
Capital social
1.000lei
Vechime
13ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2013-2020
Cifra de afaceri
AnValoare
2013110.680 lei
2014214.879 lei
201593.944 lei
2016219.161 lei
201724.140 lei
2018-
2019-
2020-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20202019201820172016201520142013
Cifra de afaceri---24.140219.16193.944214.879110.680
Profit net00021.087151.725-89.29861.710
Număr mediu de angajați--------
Active imobilizate36.34336.34336.34336.34336.3431.1161.1161.116
Active circulante471.611471.611471.611471.611501.471344.700156.18281.655
Stocuri1.0941.0941.0941.0941.0941.094--
Creanțe333.266333.266333.266333.266363.126301.890156.15681.640
Datorii68.83668.83668.83668.836119.78479.5115.29020.061
Capitaluri proprii439.118439.118439.118439.118418.030266.305152.00862.710
Ultimul bilanț: 2020. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2020

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
6,85 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,85 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
14% Față de anul anterior: stabil

14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 28.06.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
32260351
Nr. Reg. Com.
J40/8938/2016
EUID
ROONRC.J40/8938/2016
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
18 septembrie 2013
Înmatricularea actuală
29 iunie 2016
Vechime
13 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Capital social
1.000 lei (bilanț 2020)
Adresă sediu
TRAIAN Nr. 177, Ap. 9, DEMISOL, Bucureşti Sectorul 2, Jud. Bucureşti, 24043
Domiciliu fiscal
Str. Traian Nr. 177, demisol, Sector 2 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 24043

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • MI••• CLAU••• VAN•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Mutarea sediului în alt județ Giurgiu → București. Nr. Reg. Com. nou: J40/8938/2016. ONRC
  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  4. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2013
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Giurgiu cu nr. J52/544/2013. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre BADUC CONSTRUCT SRL

Este BADUC CONSTRUCT SRL activă?

Da. BADUC CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BADUC CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a BADUC CONSTRUCT SRL în 2017 a fost de 24.140 lei, în scădere cu 89% față de 2016.

Ce profit a avut BADUC CONSTRUCT SRL în 2017?

În 2017, BADUC CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 21.087 lei.

Ce activitate are BADUC CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a BADUC CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul BADUC CONSTRUCT SRL?

BADUC CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa TRAIAN Nr. 177, Ap. 9, DEMISOL, București Sectorul 2, Jud. București, 24043.

BADUC CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BADUC CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BADUC CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. BADUC CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BADUC CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].