BABII SRL Funcțiune SRL

Înființată 27.05.1997
Sat Mihăileni, Comuna Mihăileni, Jud. Botoşani, 0717260 4632, Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște

Prezentare

Pe scurt

BABII SRL (CUI 9449772) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Mihăileni, Comuna Mihăileni, județul Botoșani, înființată în 1997. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN 4632).

În 2010 a raportat o cifră de afaceri de 6.839 lei și o pierdere netă de 172 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2015
0lei
Profit net 2015
-
Angajați 2015
-
Marjă netă
-
Capital social
230lei
Vechime
29ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2015
Cifra de afaceri
AnValoare
20087.613 lei
20106.839 lei
20110 lei
20120 lei
20130 lei
20140 lei
20150 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2015201420132012201120102008
Cifra de afaceri000006.8397.613
Profit net-0000-1721.343
Număr mediu de angajați----0--
Active imobilizate000----
Active circulante13.40913.40913.40913.40913.40917.90919.392
Stocuri11.59011.59011.59011.59011.59011.59019.314
Creanțe000----
Datorii7.6927.6927.6927.6927.69212.19214.925
Capitaluri proprii5.7175.7175.7175.7175.7175.7174.467
Ultimul bilanț: 2015. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2015

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,74 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,74 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
57% Față de anul anterior: stabil

57% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 23.05.1997

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
9449772
Nr. Reg. Com.
J07/175/1997
EUID
ROONRC.J07/175/1997
Cod CAEN principal
4632, Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
Data înființării
27 mai 1997
Vechime
29 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
230 lei (bilanț 2015)
Adresă sediu
Sat Mihăileni, Comuna Mihăileni, Jud. Botoşani, 0717260
Domiciliu fiscal
Sat Mihăileni Com. Mihăileni, Jud. Botoşani, 717260

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0231••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BA••• VIR•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2017
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2008
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
1997
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Botoșani cu nr. J7/175/1997. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre BABII SRL

Este BABII SRL activă?

Da. BABII SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a BABII SRL?

Cifra de afaceri a BABII SRL în 2010 a fost de 6.839 lei.

Ce profit a avut BABII SRL în 2010?

În 2010, BABII SRL a înregistrat o pierdere netă de 172 lei.

Ce activitate are BABII SRL?

Activitatea principală a BABII SRL este Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște (CAEN 4632).

Unde are sediul BABII SRL?

BABII SRL are sediul social la adresa Sat Mihăileni, Comuna Mihăileni, Jud. Botoșani, 0717260.

BABII SRL este plătitoare de TVA?

Nu. BABII SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BABII SRL are datorii la ANAF?

Nu. BABII SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BABII SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].