ActivăSRL

BABICI CONSTRUCT S.R.L.

Sat Certeze Com. Certeze, Jud. Satu Mare, 447100

CAEN 4211: Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor

CUI
23260166
Reg. Com.
J30/213/2008
Înființată
13 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2012
0 lei
Profit net 2012
-3 mii lei
Angajați 2012
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 13.02.2008

Rezumat

Pe scurt

BABICI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 23260166) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Certeze, județul Satu Mare, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

În 2012 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 3.076 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23260166
Nr. Reg. Com.
J30/213/2008
EUID
ROONRC.J30/213/2008
Cod CAEN principal
4211 - Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Data înființării
13 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Certeze Com. Certeze, Jud. Satu Mare, 447100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MI••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2012, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2012

-100,0% față de 2011

0 RON

2011: 39.270 RON

0100k200k300k20082009201020112012Anul 2008: 188.935 RONAnul 2009: 299.571 RONAnul 2010: 6.829 RONAnul 2011: 39.270 RONAnul 2012: 0 RON

Profit net 2012

+45,3% față de 2011

-3.076 RON

2011: -5.622 RON

-100k0100k200k300k20082009201020112012Anul 2008: 140.350 RONAnul 2009: 210.329 RONAnul 2010: -21.223 RONAnul 2011: -5.622 RONAnul 2012: -3.076 RON

Evoluție pe ani

  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2010

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    300 mii lei
    Profit net
    210 mii lei
    Angajați
    2
  • 2008

    Cifra de afaceri
    189 mii lei
    Profit net
    140 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2012

Marjă netăIndisponibil
—
2008200920102011

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,41Față de anul anterior: în creștere
20082009201020112012

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,8%Față de anul anterior: în scădere
20082009201020112012

8,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2009

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/213/2008, sub denumirea BABICI CONSTRUCT SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre BABICI CONSTRUCT S.R.L.

Este BABICI CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. BABICI CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut BABICI CONSTRUCT S.R.L. în 2012?

În 2012, BABICI CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 3.076 lei.

Câți angajați are BABICI CONSTRUCT S.R.L.?

Conform bilanțului pe 2012, BABICI CONSTRUCT S.R.L. a avut în medie 1 angajat (față de 2 angajați în 2011).

Ce activitate are BABICI CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a BABICI CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor (CAEN 4211).

Unde are sediul BABICI CONSTRUCT S.R.L.?

BABICI CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa Sat Certeze Com. Certeze, Jud. Satu Mare, 447100.

BABICI CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. BABICI CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

BABICI CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. BABICI CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre BABICI CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].