ActivăSRL

B.M.B. ACCOUNT SRL

Str. Hărmanului Nr. 23A, Bl. 219, Sc. A, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CUI
33147750
Reg. Com.
J08/742/2014
Înființată
9 mai 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2024
169 mii lei
Profit net 2024
102 mii lei
Angajați 2024
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.05.2014

Rezumat

Pe scurt

B.M.B. ACCOUNT SRL (CUI 33147750) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 169.133 lei (+11% față de 2023) și un profit net de 102.312 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33147750
Nr. Reg. Com.
J08/742/2014
EUID
ROONRC.J8/742/2014
Cod CAEN principal
6920 - Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Data înființării
9 mai 2014
Vechime
12 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Hărmanului Nr. 23A, Bl. 219, Sc. A, Ap. 10, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BRI••• EL••• MIHA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+11,3% față de 2023

169.133 RON

2023: 151.986 RON

050k100k150k200k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 16.869 RONAnul 2016: 139.219 RONAnul 2017: 115.232 RONAnul 2018: 118.678 RONAnul 2019: 163.703 RONAnul 2020: 77.218 RONAnul 2021: 79.741 RONAnul 2022: 146.980 RONAnul 2023: 151.986 RONAnul 2024: 169.133 RON

Profit net 2024

+16,4% față de 2023

102.312 RON

2023: 87.888 RON

050k100k150k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 102.951 RONAnul 2017: 83.229 RONAnul 2018: 96.123 RONAnul 2019: 137.013 RONAnul 2020: 49.617 RONAnul 2021: 60.654 RONAnul 2022: 119.600 RONAnul 2023: 87.888 RONAnul 2024: 102.312 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    152 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    120 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    77 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    137 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    119 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    115 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    103 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
60%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,42Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,42 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
39%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/742/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre B.M.B. ACCOUNT SRL

Este B.M.B. ACCOUNT SRL activă?

Da. B.M.B. ACCOUNT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a B.M.B. ACCOUNT SRL?

Cifra de afaceri a B.M.B. ACCOUNT SRL în 2024 a fost de 169.133 lei, în creștere cu 11% față de 2023.

Ce profit a avut B.M.B. ACCOUNT SRL în 2024?

În 2024, B.M.B. ACCOUNT SRL a înregistrat un profit net de 102.312 lei.

Ce activitate are B.M.B. ACCOUNT SRL?

Activitatea principală a B.M.B. ACCOUNT SRL este Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920).

Unde are sediul B.M.B. ACCOUNT SRL?

B.M.B. ACCOUNT SRL are sediul social la adresa Str. Hărmanului Nr. 23A, Bl. 219, Sc. A, Ap. 10, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

B.M.B. ACCOUNT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. B.M.B. ACCOUNT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

B.M.B. ACCOUNT SRL are datorii la ANAF?

Nu. B.M.B. ACCOUNT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre B.M.B. ACCOUNT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].