ActivăSRL

B-FIT MOVEMENT SRL-D

Str. 1 Mai Nr. 26, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500177

CAEN 9313: Activități ale centrelor de fitness

CUI
37720400
Reg. Com.
J08/1491/2017
Înființată
8 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2022
11 mii lei
Profit net 2022
10 mii lei
Angajați 2022
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.06.2017

Rezumat

Pe scurt

B-FIT MOVEMENT SRL-D (CUI 37720400) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 10.540 lei (+584% față de 2021) și un profit net de 10.240 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37720400
Nr. Reg. Com.
J08/1491/2017
EUID
ROONRC.J8/1491/2017
Cod CAEN principal
9313 - Activități ale centrelor de fitness
Data înființării
8 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 1 Mai Nr. 26, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500177

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FA••• BOG••• DUMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+584,4% față de 2021

10.540 RON

2021: 1.540 RON

05k10k15k2019202020212022Anul 2019: 4.700 RONAnul 2020: 2.500 RONAnul 2021: 1.540 RONAnul 2022: 10.540 RON

Profit net 2022

+2216,7% față de 2021

10.240 RON

2021: 442 RON

05k10k15k2019202020212022Anul 2019: 4.559 RONAnul 2020: 2.233 RONAnul 2021: 442 RONAnul 2022: 10.240 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    11 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    442 lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
97%Față de anul anterior: în creștere
2019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 97,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
25,34Față de anul anterior: în creștere
2019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 25,34 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,9%Față de anul anterior: în scădere
2019202020212022

3,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  2. 2024

    Stare nouă la ONRC: Pierdere calitate de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  3. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2020, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. 2022

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2017 - 2022)
  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2021

    Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2020, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  3. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1491/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre B-FIT MOVEMENT SRL-D

Este B-FIT MOVEMENT SRL-D activă?

Da. B-FIT MOVEMENT SRL-D figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a B-FIT MOVEMENT SRL-D?

Cifra de afaceri a B-FIT MOVEMENT SRL-D în 2022 a fost de 10.540 lei, în creștere cu 584% față de 2021.

Ce profit a avut B-FIT MOVEMENT SRL-D în 2022?

În 2022, B-FIT MOVEMENT SRL-D a înregistrat un profit net de 10.240 lei.

Ce activitate are B-FIT MOVEMENT SRL-D?

Activitatea principală a B-FIT MOVEMENT SRL-D este Activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313).

Unde are sediul B-FIT MOVEMENT SRL-D?

B-FIT MOVEMENT SRL-D are sediul social la adresa Str. 1 Mai Nr. 26, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500177.

B-FIT MOVEMENT SRL-D este plătitoare de TVA?

Nu. B-FIT MOVEMENT SRL-D nu este înregistrată în scopuri de TVA.

B-FIT MOVEMENT SRL-D are datorii la ANAF?

Nu. B-FIT MOVEMENT SRL-D nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre B-FIT MOVEMENT SRL-D

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].