RadiatăSRL

B & C LAND TRADERS SRL

SASCUT Nr. 337, Sat Sascut Com. Sascut, Jud. Bacău, 607520

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
31445556
Reg. Com.
J04/353/2013
Înființată
2 aprilie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Profit net 2019
-116 mii lei
Angajați 2019
3

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 24.04.2023

Rezumat

Pe scurt

B & C LAND TRADERS SRL (CUI 31445556) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Sascut, județul Bacău, înființată în 2013 și radiată în 2023. Activitatea principală era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Ultimul bilanț, din 2019, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 115.997 lei, cu 3 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31445556
Nr. Reg. Com.
J04/353/2013
EUID
ROONRC.J4/353/2013
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
2 aprilie 2013
Vechime
13 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
SASCUT Nr. 337, Sat Sascut Com. Sascut, Jud. Bacău, 607520

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CABI••• INDIVID••• •• INSOLVE••• SPIRI••• DANI•••
  • SPIRI••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2019, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2019

-

2018: 107.659 RON

050k100k150k200k2013201420152016201720182019Anul 2013: 0 RONAnul 2014: 3.655 RONAnul 2015: 59.844 RONAnul 2016: 45.927 RONAnul 2017: 170.829 RONAnul 2018: 107.659 RONAnul 2019: 0 RON

Profit net 2019

-1117,7% față de 2018

-115.997 RON

2018: 11.398 RON

-150k-100k-50k050k100k2013201420152016201720182019Anul 2013: 0 RONAnul 2014: -19.724 RONAnul 2015: 2 RONAnul 2016: 2.035 RONAnul 2017: 51.392 RONAnul 2018: 11.398 RONAnul 2019: -115.997 RON

Evoluție pe ani

  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -116 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăIndisponibil
—
2015201620172018

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,38Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

Activele circulante acoperă doar 38% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
205%Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

205% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stări încheiate la ONRC

    Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2022

    Stare nouă la ONRC: Faliment

  4. Stare încheiată la ONRC: Insolvență

  5. 2021

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  6. Stări încheiate la ONRC

    Lichidare; Este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții.

Vezi toată cronologia (8 evenimente în plus, 2013 - 2021)
  1. 2021

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2018

    Stări noi la ONRC

    Lichidare; Este menționată o opoziție/sunt menționate opoziții.

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

  7. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  8. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/353/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre B & C LAND TRADERS SRL

Este B & C LAND TRADERS SRL activă?

Nu. B & C LAND TRADERS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Ce profit a avut B & C LAND TRADERS SRL în 2019?

În 2019, B & C LAND TRADERS SRL a înregistrat o pierdere netă de 115.997 lei.

Câți angajați avea B & C LAND TRADERS SRL?

Conform bilanțului pe 2019, B & C LAND TRADERS SRL a avut în medie 3 angajați (față de 3 angajați în 2018).

Ce activitate avea B & C LAND TRADERS SRL?

Activitatea principală a B & C LAND TRADERS SRL era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde avea sediul B & C LAND TRADERS SRL?

B & C LAND TRADERS SRL avea sediul social la adresa SASCUT Nr. 337, Sat Sascut Com. Sascut, Jud. Bacău, 607520.

B & C LAND TRADERS SRL are datorii la ANAF?

Nu. B & C LAND TRADERS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre B & C LAND TRADERS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].