ActivăSRL

AZIMUT VISION SRL

Str. Dunării Nr. 60, Bl. S16, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

CUI
30883965
Reg. Com.
J12/3026/2012
Înființată
8 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
111 mii lei
Profit net 2025
-28 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.11.2012

Rezumat

Pe scurt

AZIMUT VISION SRL (CUI 30883965) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 111.099 lei (-86% față de 2024) și o pierdere netă de 27.801 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30883965
Nr. Reg. Com.
J12/3026/2012
EUID
ROONRC.J12/3026/2012
Cod CAEN principal
7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
Data înființării
8 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dunării Nr. 60, Bl. S16, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • POGĂC••• I•••
  • ZIFC••• AD•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-86,3% față de 2024

111.099 RON

2024: 810.973 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 75.856 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 763.506 RONAnul 2019: 915.406 RONAnul 2020: 932.839 RONAnul 2021: 1.528.260 RONAnul 2022: 1.739.290 RONAnul 2023: 1.801.703 RONAnul 2024: 810.973 RONAnul 2025: 111.099 RON

Profit net 2025

-147,9% față de 2024

-27.801 RON

2024: 58.079 RON

-500k0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 39.768 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 425.056 RONAnul 2019: 370.953 RONAnul 2020: 422.156 RONAnul 2021: 830.177 RONAnul 2022: 1.094.332 RONAnul 2023: 979.797 RONAnul 2024: 58.079 RONAnul 2025: -27.801 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    811 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    980 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    1,1 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    830 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    933 mii lei
    Profit net
    422 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    915 mii lei
    Profit net
    371 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    764 mii lei
    Profit net
    425 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    40 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-25%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 25 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,34Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,34 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3026/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AZIMUT VISION SRL

Este AZIMUT VISION SRL activă?

Da. AZIMUT VISION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AZIMUT VISION SRL?

Cifra de afaceri a AZIMUT VISION SRL în 2025 a fost de 111.099 lei, în scădere cu 86% față de 2024.

Ce profit a avut AZIMUT VISION SRL în 2025?

În 2025, AZIMUT VISION SRL a înregistrat o pierdere netă de 27.801 lei.

Ce activitate are AZIMUT VISION SRL?

Activitatea principală a AZIMUT VISION SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).

Unde are sediul AZIMUT VISION SRL?

AZIMUT VISION SRL are sediul social la adresa Str. Dunării Nr. 60, Bl. S16, Ap. 16, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593.

AZIMUT VISION SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AZIMUT VISION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AZIMUT VISION SRL are datorii la ANAF?

Nu. AZIMUT VISION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AZIMUT VISION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].