RadiatăSRL

AXEL ARD PROTECTION SRL

Str. Zorilor, Bl. 18, Sc. B, Ap. 1, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

CAEN 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CUI
36384891
Reg. Com.
J08/1605/2016
Înființată
2 august 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2022
45 mii lei
Profit net 2022
2 mii lei
Angajați 2022
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 29.12.2023

Rezumat

Pe scurt

AXEL ARD PROTECTION SRL (CUI 36384891) a fost o societate cu răspundere limitată din Zărnești, județul Brașov, înființată în 2016 și radiată în 2023. Activitatea principală era Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 45.276 lei (+80% față de 2021) și un profit net de 1.567 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36384891
Nr. Reg. Com.
J08/1605/2016
EUID
ROONRC.J8/1605/2016
Cod CAEN principal
8299 - Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Data înființării
2 august 2016
Vechime
10 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zorilor, Bl. 18, Sc. B, Ap. 1, Orş. Zărneşti, Jud. Braşov, 505800

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DU••• ROM•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

+79,7% față de 2021

45.276 RON

2021: 25.190 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022Anul 2016: 36.977 RONAnul 2017: 112.109 RONAnul 2018: 80.629 RONAnul 2019: 45.648 RONAnul 2020: 41.924 RONAnul 2021: 25.190 RONAnul 2022: 45.276 RON

Profit net 2022

+108,5% față de 2021

1.567 RON

2021: -18.349 RON

-40k-20k020k40k60k2016201720182019202020212022Anul 2016: 20.324 RONAnul 2017: 58.193 RONAnul 2018: 35.416 RONAnul 2019: -21.278 RONAnul 2020: -2.889 RONAnul 2021: -18.349 RONAnul 2022: 1.567 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    112 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    37 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăAtenție
3,5%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
10,37Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 10,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
9,6%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

9,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1605/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AXEL ARD PROTECTION SRL

Este AXEL ARD PROTECTION SRL activă?

Nu. AXEL ARD PROTECTION SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a AXEL ARD PROTECTION SRL?

Cifra de afaceri a AXEL ARD PROTECTION SRL în 2022 a fost de 45.276 lei, în creștere cu 80% față de 2021.

Ce profit a avut AXEL ARD PROTECTION SRL în 2022?

În 2022, AXEL ARD PROTECTION SRL a înregistrat un profit net de 1.567 lei.

Câți angajați avea AXEL ARD PROTECTION SRL?

Conform bilanțului pe 2022, AXEL ARD PROTECTION SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2021).

Ce activitate avea AXEL ARD PROTECTION SRL?

Activitatea principală a AXEL ARD PROTECTION SRL era Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. (CAEN 8299).

Unde avea sediul AXEL ARD PROTECTION SRL?

AXEL ARD PROTECTION SRL avea sediul social la adresa Str. Zorilor, Bl. 18, Sc. B, Ap. 1, Orș. Zărnești, Jud. Brașov, 505800.

AXEL ARD PROTECTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. AXEL ARD PROTECTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AXEL ARD PROTECTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].