ActivăSRL

AVROSTRUCT SRL

Str. Suru Nr. 10, Orş. Avrig, Jud. Sibiu, 555200

CAEN 2511: Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

CUI
38349378
Reg. Com.
J32/1556/2017
Înființată
12 octombrie 2017
Vechime
9 ani
Cifra de afaceri 2025
885 mii lei
Profit net 2025
116 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.10.2017

Rezumat

Pe scurt

AVROSTRUCT SRL (CUI 38349378) este o societate cu răspundere limitată activă din Avrig, județul Sibiu, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 884.504 lei (-0,6% față de 2024) și un profit net de 115.641 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38349378
Nr. Reg. Com.
J32/1556/2017
EUID
ROONRC.J32/1556/2017
Cod CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
12 octombrie 2017
Vechime
9 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Suru Nr. 10, Orş. Avrig, Jud. Sibiu, 555200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ST••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-0,6% față de 2024

884.504 RON

2024: 890.236 RON

0250k500k750k1 mil201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 101.163 RONAnul 2018: 373.554 RONAnul 2019: 456.175 RONAnul 2020: 390.697 RONAnul 2021: 502.835 RONAnul 2022: 565.499 RONAnul 2023: 917.050 RONAnul 2024: 890.236 RONAnul 2025: 884.504 RON

Profit net 2025

+171,3% față de 2024

115.641 RON

2024: -162.264 RON

-200k-100k0100k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 50.306 RONAnul 2018: 26.463 RONAnul 2019: 34.339 RONAnul 2020: -123.422 RONAnul 2021: -196.613 RONAnul 2022: 67.103 RONAnul 2023: 171.638 RONAnul 2024: -162.264 RONAnul 2025: 115.641 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    885 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    890 mii lei
    Profit net
    -162 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    917 mii lei
    Profit net
    172 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    565 mii lei
    Profit net
    67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    503 mii lei
    Profit net
    -197 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    391 mii lei
    Profit net
    -123 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    456 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    374 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,32Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 32% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
124%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

124% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/1556/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AVROSTRUCT SRL

Este AVROSTRUCT SRL activă?

Da. AVROSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AVROSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a AVROSTRUCT SRL în 2025 a fost de 884.504 lei, în scădere cu 0,6% față de 2024.

Ce profit a avut AVROSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, AVROSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 115.641 lei.

Ce activitate are AVROSTRUCT SRL?

Activitatea principală a AVROSTRUCT SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul AVROSTRUCT SRL?

AVROSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Suru Nr. 10, Orș. Avrig, Jud. Sibiu, 555200.

AVROSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. AVROSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

AVROSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. AVROSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AVROSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].