ActivăSRL

AVIZZI SOFTWARE SRL

Str. Poet Grigore Alexandrescu Nr. 30, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
33375457
Reg. Com.
J12/2144/2014
Înființată
11 iulie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2024
18 mii lei
Profit net 2024
13 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.07.2014

Rezumat

Pe scurt

AVIZZI SOFTWARE SRL (CUI 33375457) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 18.100 lei (-80% față de 2023) și un profit net de 12.556 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33375457
Nr. Reg. Com.
J12/2144/2014
EUID
ROONRC.J12/2144/2014
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
11 iulie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Poet Grigore Alexandrescu Nr. 30, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BLE••• I••• SA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-80,5% față de 2023

18.100 RON

2023: 92.780 RON

050k100k150k200k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 26.000 RONAnul 2016: 168.200 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 58.054 RONAnul 2020: 116.566 RONAnul 2021: 194.900 RONAnul 2022: 61.250 RONAnul 2023: 92.780 RONAnul 2024: 18.100 RON

Profit net 2024

-77,9% față de 2023

12.556 RON

2023: 56.901 RON

-50k050k100k150k200k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 23.563 RONAnul 2016: 115.580 RONAnul 2017: -81 RONAnul 2018: -4.816 RONAnul 2019: 43.502 RONAnul 2020: 105.277 RONAnul 2021: 190.425 RONAnul 2022: 59.071 RONAnul 2023: 56.901 RONAnul 2024: 12.556 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    195 mii lei
    Profit net
    190 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    105 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -81 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    168 mii lei
    Profit net
    116 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
69%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 69,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,99Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,99 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2144/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AVIZZI SOFTWARE SRL

Este AVIZZI SOFTWARE SRL activă?

Da. AVIZZI SOFTWARE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AVIZZI SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a AVIZZI SOFTWARE SRL în 2024 a fost de 18.100 lei, în scădere cu 80% față de 2023.

Ce profit a avut AVIZZI SOFTWARE SRL în 2024?

În 2024, AVIZZI SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 12.556 lei.

Ce activitate are AVIZZI SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a AVIZZI SOFTWARE SRL este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul AVIZZI SOFTWARE SRL?

AVIZZI SOFTWARE SRL are sediul social la adresa Str. Poet Grigore Alexandrescu Nr. 30, Ap. 9, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

AVIZZI SOFTWARE SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AVIZZI SOFTWARE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AVIZZI SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. AVIZZI SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AVIZZI SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].