ActivăSRL

AVEARCA S.R.L.

Nr. 360 F, Sat Vatra Moldoviţei Com. Vatra Moldoviţei, Jud. Suceava, 727595

CAEN 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului

CUI
38574302
Reg. Com.
J33/1972/2017
Înființată
7 decembrie 2017
Vechime
8 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
10 mii lei
Profit net 2025
-11 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.12.2017

Rezumat

Pe scurt

AVEARCA S.R.L. (CUI 38574302) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vatra Moldoviței, județul Suceava, înființată în 2017. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10.408 lei (+20% față de 2024) și o pierdere netă de 10.592 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38574302
Nr. Reg. Com.
J33/1972/2017
EUID
ROONRC.J33/1972/2017
Cod CAEN principal
1610 - Tăierea și rindeluirea lemnului
Data înființării
7 decembrie 2017
Vechime
8 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 360 F, Sat Vatra Moldoviţei Com. Vatra Moldoviţei, Jud. Suceava, 727595

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • IASINOVS••• SIM••• N•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+20,3% față de 2024

10.408 RON

2024: 8.653 RON

0200k400k600k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 261.862 RONAnul 2019: 291.707 RONAnul 2020: 170.447 RONAnul 2021: 439.850 RONAnul 2022: 537.568 RONAnul 2023: 123.752 RONAnul 2024: 8.653 RONAnul 2025: 10.408 RON

Profit net 2025

+63,7% față de 2024

-10.592 RON

2024: -29.209 RON

-100k0100k200k300k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 38.878 RONAnul 2019: -26.089 RONAnul 2020: 22.251 RONAnul 2021: 169.887 RONAnul 2022: 212.361 RONAnul 2023: -23.924 RONAnul 2024: -29.209 RONAnul 2025: -10.592 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    538 mii lei
    Profit net
    212 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    440 mii lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    -26 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    262 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-102%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 101,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,49Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 49% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
116%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

116% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1972/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AVEARCA S.R.L.

Este AVEARCA S.R.L. activă?

Da. AVEARCA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AVEARCA S.R.L.?

Cifra de afaceri a AVEARCA S.R.L. în 2025 a fost de 10.408 lei, în creștere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut AVEARCA S.R.L. în 2025?

În 2025, AVEARCA S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 10.592 lei.

Ce activitate are AVEARCA S.R.L.?

Activitatea principală a AVEARCA S.R.L. este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).

Unde are sediul AVEARCA S.R.L.?

AVEARCA S.R.L. are sediul social la adresa Nr. 360 F, Sat Vatra Moldoviței Com. Vatra Moldoviței, Jud. Suceava, 727595.

AVEARCA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. AVEARCA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AVEARCA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. AVEARCA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AVEARCA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].