ActivăSRL

AVANTICOM S.R.L.

Str. Livezii Nr. 48, Et. parter, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 103

CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

CUI
45097800
Reg. Com.
J2021005046127
Înființată
21 octombrie 2021
Vechime
4 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
3 mii lei
Profit net 2025
-7 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.10.2021

Rezumat

Pe scurt

AVANTICOM S.R.L. (CUI 45097800) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.961 lei (-41% față de 2024) și o pierdere netă de 7.080 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
45097800
Nr. Reg. Com.
J2021005046127
EUID
ROONRC.J2021005046127
Cod CAEN principal
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Data înființării
21 octombrie 2021
Vechime
4 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Livezii Nr. 48, Et. parter, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 103

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0753••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OTRO••• FLO••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-41,0% față de 2024

2.961 RON

2024: 5.015 RON

0100k200k300k400k20212022202320242025Anul 2021: 8.095 RONAnul 2022: 351.607 RONAnul 2023: 352.290 RONAnul 2024: 5.015 RONAnul 2025: 2.961 RON

Profit net 2025

-832,8% față de 2024

-7.080 RON

2024: -759 RON

-200k-150k-100k-50k020212022202320242025Anul 2021: -37.081 RONAnul 2022: -156.232 RONAnul 2023: -107.008 RONAnul 2024: -759 RONAnul 2025: -7.080 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    -759 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    -107 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    352 mii lei
    Profit net
    -156 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -37 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-239%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 239,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 7,8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
713%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

713% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5046/2021.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AVANTICOM S.R.L.

Este AVANTICOM S.R.L. activă?

Da. AVANTICOM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AVANTICOM S.R.L.?

Cifra de afaceri a AVANTICOM S.R.L. în 2025 a fost de 2.961 lei, în scădere cu 41% față de 2024.

Ce profit a avut AVANTICOM S.R.L. în 2025?

În 2025, AVANTICOM S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 7.080 lei.

Ce activitate are AVANTICOM S.R.L.?

Activitatea principală a AVANTICOM S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).

Unde are sediul AVANTICOM S.R.L.?

AVANTICOM S.R.L. are sediul social la adresa Str. Livezii Nr. 48, Et. parter, Ap. 13, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 103.

AVANTICOM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. AVANTICOM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

AVANTICOM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. AVANTICOM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AVANTICOM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].