ActivăSRL

AVANTI C&M TECH S.R.L.

Str. Ţibleşului Nr. 69, Mun. Dej, Jud. Cluj, 405200

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
25748598
Reg. Com.
J12/1403/2009
Înființată
7 iulie 2009
Vechime
17 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
545 mii lei
Profit net 2025
115 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.07.2009

Rezumat

Pe scurt

AVANTI C&M TECH S.R.L. (CUI 25748598) este o societate cu răspundere limitată activă din Dej, județul Cluj, înființată în 2009. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 544.511 lei (+61% față de 2024) și un profit net de 115.058 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
25748598
Nr. Reg. Com.
J12/1403/2009
EUID
ROONRC.J12/1403/2009
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
7 iulie 2009
Vechime
17 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ţibleşului Nr. 69, Mun. Dej, Jud. Cluj, 405200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• CĂ••• COR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+61,3% față de 2024

544.511 RON

2024: 337.564 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 200.270 RONAnul 2017: 691.961 RONAnul 2018: 576.416 RONAnul 2019: 461.784 RONAnul 2020: 366.579 RONAnul 2021: 380.585 RONAnul 2022: 369.644 RONAnul 2023: 507.897 RONAnul 2024: 337.564 RONAnul 2025: 544.511 RON

Profit net 2025

+332,5% față de 2024

115.058 RON

2024: -49.494 RON

-100k0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 33.897 RONAnul 2017: 322.785 RONAnul 2018: 242.472 RONAnul 2019: 51.976 RONAnul 2020: 70.252 RONAnul 2021: 42.174 RONAnul 2022: 48.288 RONAnul 2023: 202.051 RONAnul 2024: -49.494 RONAnul 2025: 115.058 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    545 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    338 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    508 mii lei
    Profit net
    202 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    370 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    381 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    367 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    462 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    576 mii lei
    Profit net
    242 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    692 mii lei
    Profit net
    323 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    200 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,26Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,26 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
61%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1403/2009, sub denumirea AVANTI C&M TECH SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AVANTI C&M TECH S.R.L.

Este AVANTI C&M TECH S.R.L. activă?

Da. AVANTI C&M TECH S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AVANTI C&M TECH S.R.L.?

Cifra de afaceri a AVANTI C&M TECH S.R.L. în 2025 a fost de 544.511 lei, în creștere cu 61% față de 2024.

Ce profit a avut AVANTI C&M TECH S.R.L. în 2025?

În 2025, AVANTI C&M TECH S.R.L. a înregistrat un profit net de 115.058 lei.

Ce activitate are AVANTI C&M TECH S.R.L.?

Activitatea principală a AVANTI C&M TECH S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul AVANTI C&M TECH S.R.L.?

AVANTI C&M TECH S.R.L. are sediul social la adresa Str. Țibleșului Nr. 69, Mun. Dej, Jud. Cluj, 405200.

AVANTI C&M TECH S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. AVANTI C&M TECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

AVANTI C&M TECH S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. AVANTI C&M TECH S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AVANTI C&M TECH S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].