ActivăSRL

AVANGARH SRL

Str. Baladei Nr. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400692

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
20943296
Reg. Com.
J2007000502123
Înființată
1 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
512 mii lei
Profit net 2025
61 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.02.2007

Rezumat

Pe scurt

AVANGARH SRL (CUI 20943296) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 511.786 lei (+0,3% față de 2024) și un profit net de 60.774 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20943296
Nr. Reg. Com.
J2007000502123
EUID
ROONRC.J2007000502123
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
1 februarie 2007
Vechime
19 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Baladei Nr. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400692

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MALI••• CIPR••• P•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+0,3% față de 2024

511.786 RON

2024: 510.351 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 88.811 RONAnul 2017: 205.439 RONAnul 2018: 297.073 RONAnul 2019: 286.082 RONAnul 2020: 788.618 RONAnul 2021: 278.999 RONAnul 2022: 1.081.284 RONAnul 2023: 1.098.360 RONAnul 2024: 510.351 RONAnul 2025: 511.786 RON

Profit net 2025

+315,4% față de 2024

60.774 RON

2024: -28.218 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 54.849 RONAnul 2017: 119.432 RONAnul 2018: 154.757 RONAnul 2019: 68.781 RONAnul 2020: 395.946 RONAnul 2021: 3.112 RONAnul 2022: 512.673 RONAnul 2023: 404.272 RONAnul 2024: -28.218 RONAnul 2025: 60.774 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    512 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    510 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    404 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    513 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    279 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    789 mii lei
    Profit net
    396 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    286 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    297 mii lei
    Profit net
    155 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    205 mii lei
    Profit net
    119 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
12%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,27Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 27% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
96%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/502/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AVANGARH SRL

Este AVANGARH SRL activă?

Da. AVANGARH SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AVANGARH SRL?

Cifra de afaceri a AVANGARH SRL în 2025 a fost de 511.786 lei, în creștere cu 0,3% față de 2024.

Ce profit a avut AVANGARH SRL în 2025?

În 2025, AVANGARH SRL a înregistrat un profit net de 60.774 lei.

Ce activitate are AVANGARH SRL?

Activitatea principală a AVANGARH SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul AVANGARH SRL?

AVANGARH SRL are sediul social la adresa Str. Baladei Nr. 24, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400692.

AVANGARH SRL este plătitoare de TVA?

Da. AVANGARH SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

AVANGARH SRL are datorii la ANAF?

Nu. AVANGARH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AVANGARH SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].