ActivăSRL

AV METAL 2017 SRL

Sat Negoieşti Com. Melineşti, Jud. Dolj, 207391

CAEN 2561: Fabricarea produselor de tăiat

CUI
38194346
Reg. Com.
J16/2460/2017
Înființată
7 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
55 mii lei
Profit net 2025
-4 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.09.2017

Rezumat

Pe scurt

AV METAL 2017 SRL (CUI 38194346) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Negoiești, comuna Melinești, județul Dolj, înființată în 2017. Activitatea principală este Fabricarea produselor de tăiat (CAEN 2561).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 54.782 lei (-67% față de 2024) și o pierdere netă de 3.952 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38194346
Nr. Reg. Com.
J16/2460/2017
EUID
ROONRC.J16/2460/2017
Cod CAEN principal
2561 - Fabricarea produselor de tăiat
Data înființării
7 septembrie 2017
Vechime
9 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Negoieşti Com. Melineşti, Jud. Dolj, 207391

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CÎRT••• CĂTĂ••• GEORG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-67,1% față de 2024

54.782 RON

2024: 166.426 RON

0200k400k600k800k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 46.985 RONAnul 2018: 26.570 RONAnul 2019: 199.224 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 147.476 RONAnul 2023: 605.717 RONAnul 2024: 166.426 RONAnul 2025: 54.782 RON

Profit net 2025

+96,4% față de 2024

-3.952 RON

2024: -108.783 RON

-150k-100k-50k050k100k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 19.527 RONAnul 2018: 570 RONAnul 2019: 77.894 RONAnul 2020: -27.265 RONAnul 2021: -27.896 RONAnul 2022: -34.606 RONAnul 2023: -116.958 RONAnul 2024: -108.783 RONAnul 2025: -3.952 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    55 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    606 mii lei
    Profit net
    -117 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    199 mii lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    570 lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,2%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Firma a pierdut 7,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,29Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 29% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
292%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

292% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Dolj cu nr. J16/2460/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AV METAL 2017 SRL

Este AV METAL 2017 SRL activă?

Da. AV METAL 2017 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AV METAL 2017 SRL?

Cifra de afaceri a AV METAL 2017 SRL în 2025 a fost de 54.782 lei, în scădere cu 67% față de 2024.

Ce profit a avut AV METAL 2017 SRL în 2025?

În 2025, AV METAL 2017 SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.952 lei.

Ce activitate are AV METAL 2017 SRL?

Activitatea principală a AV METAL 2017 SRL este Fabricarea produselor de tăiat (CAEN 2561).

Unde are sediul AV METAL 2017 SRL?

AV METAL 2017 SRL are sediul social la adresa Sat Negoiești Com. Melinești, Jud. Dolj, 207391.

AV METAL 2017 SRL este plătitoare de TVA?

Da. AV METAL 2017 SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

AV METAL 2017 SRL are datorii la ANAF?

Nu. AV METAL 2017 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AV METAL 2017 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].