RadiatăSRL

AUTOPIL SRL

P-ţa 1 Decembrie 1918 Nr. 1, Ap. 4, Loc. Iernut, Oraş Iernut, Jud. Mureş, 0

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
18126800
Reg. Com.
J26/1950/2005
Înființată
11 noiembrie 2005
Vechime
20 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2009
4 mii lei
Profit net 2009
-476 lei
Angajați 2009
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.10.2012

Rezumat

Pe scurt

AUTOPIL SRL (CUI 18126800) a fost o societate cu răspundere limitată din Loc. Iernut, Oraș Iernut, județul Mureș, înființată în 2005 și radiată în 2012. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Ultimul bilanț, din 2009, arată o cifră de afaceri de 3.697 lei și o pierdere netă de 476 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18126800
Nr. Reg. Com.
J26/1950/2005
EUID
ROONRC.J26/1950/2005
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
11 noiembrie 2005
Vechime
20 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
P-ţa 1 Decembrie 1918 Nr. 1, Ap. 4, Loc. Iernut, Oraş Iernut, Jud. Mureş, 0

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SA••• GHEOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2009, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2009

3.697 RON

01k2k3k4k2009Anul 2009: 3.697 RON

Profit net 2009

-476 RON

-600-400-20002009Anul 2009: -476 RON

Evoluție pe ani

  • 2009

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -476 lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2009

Marjă netăSlab
-13%

Firma a pierdut 12,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
129%

129% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2008

  2. 2012

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2010

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1950/2005.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AUTOPIL SRL

Este AUTOPIL SRL activă?

Nu. AUTOPIL SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.

Care este cifra de afaceri a AUTOPIL SRL?

Cifra de afaceri a AUTOPIL SRL în 2009 a fost de 3.697 lei.

Ce profit a avut AUTOPIL SRL în 2009?

În 2009, AUTOPIL SRL a înregistrat o pierdere netă de 476 lei.

Câți angajați avea AUTOPIL SRL?

Conform bilanțului pe 2009, AUTOPIL SRL a avut în medie 1 angajat.

Ce activitate avea AUTOPIL SRL?

Activitatea principală a AUTOPIL SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde avea sediul AUTOPIL SRL?

AUTOPIL SRL avea sediul social la adresa P-ța 1 Decembrie 1918 Nr. 1, Ap. 4, Loc. Iernut, Oraș Iernut, Jud. Mureș, 0.

AUTOPIL SRL are datorii la ANAF?

Nu. AUTOPIL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AUTOPIL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].