AUTO TRAKER SRL Radiată SRL

Înființată 25.02.2005
B-dul MATEI BASARAB Nr. -, Bl. MB2, Sc. A, Et. 2, Ap. 8, Municipiul Slobozia, Jud. Ialomiţa, 8400 4520, Întreținerea și repararea autovehiculelor

Prezentare

Pe scurt

AUTO TRAKER SRL (CUI 17290278) a fost o societate cu răspundere limitată din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 2005 și radiată în 2015. Activitatea principală era Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 130.646 lei (+4,8% față de 2013) și o pierdere netă de 48.527 lei, cu 4 angajați.

Cifra de afaceri 2014
130,6 miilei
+4,8%, față de 2013
Profit net 2014
−48,5 miilei
+60,8%, față de 2013
Angajați 2014
4
0,0%, față de 2013
Marjă netă
-37,1%
Capital social
1.100lei
Vechime
21ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2014
Cifra de afaceri
AnValoare
2008149.192 lei
200994.586 lei
201027.414 lei
2011226.273 lei
2012231.734 lei
2013124.691 lei
2014130.646 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2014201320122011201020092008
Cifra de afaceri130.646124.691231.734226.27327.41494.586149.192
Profit net-48.527-123.946-144.543-147.755-23.448-20.9132.166
Număr mediu de angajați4486299
Active imobilizate55750.10042.92156.52617.71825.3187.901
Active circulante66.026108.306132.695187.28398.81480.62486.401
Stocuri2.5359.39836.972106.29415.45821.8666.793
Creanțe57.79887.99457.95778.42582.29456.48479.408
Datorii597.879641.275534.539458.189173.272139.233106.679
Capitaluri proprii-531.296-482.869-358.923-214.380-56.740-33.291-12.377
Ultimul bilanț: 2014. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2014

Marjă netă

Slab
-37% Față de anul anterior: în creștere

Firma a pierdut 37,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,11 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
898% Față de anul anterior: în creștere

898% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 15.05.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
17290278
Nr. Reg. Com.
J21/104/2005
EUID
ROONRC.J21/104/2005
Cod CAEN principal
4520, Întreținerea și repararea autovehiculelor
Data înființării
25 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
1.100 lei (bilanț 2014)
Adresă sediu
B-dul MATEI BASARAB Nr. -, Bl. MB2, Sc. A, Et. 2, Ap. 8, Municipiul Slobozia, Jud. Ialomiţa, 8400
Domiciliu fiscal
B-dul MATEI BASARAB Nr. -, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920100

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 2341••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • ••• CIUPE••• AURE•••Lichidator provizoriu, România
  • CIUPE••• AURE•••Reprezentant al persoanei juridice
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2015
  1. Stări încheiate la ONRC Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  4. Stări noi la ONRC Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014. ONRC
  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2012
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2008
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2005
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/104/2005. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre AUTO TRAKER SRL

Este AUTO TRAKER SRL activă?

Nu. AUTO TRAKER SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a AUTO TRAKER SRL?

Cifra de afaceri a AUTO TRAKER SRL în 2014 a fost de 130.646 lei, în creștere cu 4,8% față de 2013.

Ce profit a avut AUTO TRAKER SRL în 2014?

În 2014, AUTO TRAKER SRL a înregistrat o pierdere netă de 48.527 lei.

Câți angajați avea AUTO TRAKER SRL?

Conform bilanțului pe 2014, AUTO TRAKER SRL a avut în medie 4 angajați (față de 4 angajați în 2013).

Ce activitate avea AUTO TRAKER SRL?

Activitatea principală a AUTO TRAKER SRL era Întreținerea și repararea autovehiculelor (CAEN 4520).

Unde avea sediul AUTO TRAKER SRL?

AUTO TRAKER SRL avea sediul social la adresa B-dul MATEI BASARAB Nr. -, Bl. MB2, Sc. A, Et. 2, Ap. 8, Municipiul Slobozia, Jud. Ialomița, 8400.

AUTO TRAKER SRL are datorii la ANAF?

Nu. AUTO TRAKER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AUTO TRAKER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].