ActivăSRL

AUTO SDL SRL

Str. Republicii Nr. 35, Ap. 3, Orş. Jimbolia, Jud. Timiş, 305400

CAEN 8553: Școli de conducere (pilotaj)

CUI
22802781
Reg. Com.
J35/4324/2007
Înființată
23 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
562 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.11.2007

Rezumat

Pe scurt

AUTO SDL SRL (CUI 22802781) este o societate cu răspundere limitată activă din Jimbolia, județul Timiș, înființată în 2007. Activitatea principală este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 562.417 lei (-7,6% față de 2024) și un profit net de 11.999 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22802781
Nr. Reg. Com.
J35/4324/2007
EUID
ROONRC.J35/4324/2007
Cod CAEN principal
8553 - Școli de conducere (pilotaj)
Data înființării
23 noiembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Republicii Nr. 35, Ap. 3, Orş. Jimbolia, Jud. Timiş, 305400

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • STAN••• DAN••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-7,6% față de 2024

562.417 RON

2024: 608.748 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 212.783 RONAnul 2017: 290.993 RONAnul 2018: 259.154 RONAnul 2019: 378.079 RONAnul 2020: 231.913 RONAnul 2021: 404.599 RONAnul 2022: 504.597 RONAnul 2023: 575.874 RONAnul 2024: 608.748 RONAnul 2025: 562.417 RON

Profit net 2025

+2295,0% față de 2024

11.999 RON

2024: 501 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -41.126 RONAnul 2017: -58.764 RONAnul 2018: -117.631 RONAnul 2019: -8.744 RONAnul 2020: 181.083 RONAnul 2021: 36.658 RONAnul 2022: 3.173 RONAnul 2023: -10.752 RONAnul 2024: 501 RONAnul 2025: 11.999 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    562 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    609 mii lei
    Profit net
    501 lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    576 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    9
  • 2022

    Cifra de afaceri
    505 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    12
  • 2021

    Cifra de afaceri
    405 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    12
  • 2020

    Cifra de afaceri
    232 mii lei
    Profit net
    181 mii lei
    Angajați
    11
  • 2019

    Cifra de afaceri
    378 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    12
  • 2018

    Cifra de afaceri
    259 mii lei
    Profit net
    -118 mii lei
    Angajați
    11
  • 2017

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    -59 mii lei
    Angajați
    10
  • 2016

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,47Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/4324/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AUTO SDL SRL

Este AUTO SDL SRL activă?

Da. AUTO SDL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AUTO SDL SRL?

Cifra de afaceri a AUTO SDL SRL în 2025 a fost de 562.417 lei, în scădere cu 7,6% față de 2024.

Ce profit a avut AUTO SDL SRL în 2025?

În 2025, AUTO SDL SRL a înregistrat un profit net de 11.999 lei.

Ce activitate are AUTO SDL SRL?

Activitatea principală a AUTO SDL SRL este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

Unde are sediul AUTO SDL SRL?

AUTO SDL SRL are sediul social la adresa Str. Republicii Nr. 35, Ap. 3, Orș. Jimbolia, Jud. Timiș, 305400.

AUTO SDL SRL este plătitoare de TVA?

Da. AUTO SDL SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

AUTO SDL SRL are datorii la ANAF?

Nu. AUTO SDL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AUTO SDL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].