Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 45,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AUTO-REDAC-RO SRL (CUI 4543522) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Topoloveni, Oraș Topoloveni, județul Argeș, înființată în 1993. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 28.050 lei (+22% față de 2024) și un profit net de 12.880 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 26.812 lei |
| 2017 | 27.917 lei |
| 2018 | 28.290 lei |
| 2019 | 34.633 lei |
| 2020 | 21.053 lei |
| 2021 | 19.140 lei |
| 2022 | 18.800 lei |
| 2023 | 22.455 lei |
| 2024 | 23.059 lei |
| 2025 | 28.050 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 28.050 | 23.059 | 22.455 | 18.800 | 19.140 | 21.053 | 34.633 | 28.290 | 27.917 | 26.812 |
| Profit net | 12.880 | 10.918 | 7.158 | 3.319 | 10.769 | 1.798 | 555 | -3.032 | -4.735 | -6.923 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | - | 2 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | 174 | 174 | 174 | 174 | 174 | 174 | 174 | 174 | 174 | 174 |
| Active circulante | 28.644 | 26.168 | 15.398 | 11.019 | 7.746 | 8.888 | 3.234 | 3.404 | 4.962 | 3.566 |
| Stocuri | 929 | 1.332 | 1.747 | 1.981 | 1.440 | 1.214 | 1.096 | 1.060 | 134 | 120 |
| Creanțe | 19.900 | 20.000 | 8.000 | - | 0 | - | 163 | 163 | 163 | 1.424 |
| Datorii | 1.195 | 699 | 847 | 365 | 411 | 12.322 | 8.686 | 9.411 | 7.937 | 1.806 |
| Capitaluri proprii | 27.623 | 25.643 | 14.725 | 10.828 | 7.509 | -3.260 | -5.278 | -5.833 | -2.801 | 1.934 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 45,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 23,97 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. AUTO-REDAC-RO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a AUTO-REDAC-RO SRL în 2025 a fost de 28.050 lei, în creștere cu 22% față de 2024.
În 2025, AUTO-REDAC-RO SRL a înregistrat un profit net de 12.880 lei.
Activitatea principală a AUTO-REDAC-RO SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
AUTO-REDAC-RO SRL are sediul social la adresa PARCULUI, Bl. P27, Sc. B, Ap. 2, Loc. Topoloveni, Oraș Topoloveni, Jud. Argeș.
Nu. AUTO-REDAC-RO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. AUTO-REDAC-RO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].