ActivăSRL

AUTO PREST INTER SRL

Str. LINIŞTII Nr. 51, Orş. Năvodari, Jud. Constanţa, 905700

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
6942899
Reg. Com.
J1994004262135
Înființată
9 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
63 mii lei
Profit net 2025
355 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.02.1995

Rezumat

Pe scurt

AUTO PREST INTER SRL (CUI 6942899) este o societate cu răspundere limitată activă din Năvodari, județul Constanța, înființată în 1994. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 62.800 lei (-31% față de 2024) și un profit net de 355 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6942899
Nr. Reg. Com.
J1994004262135
EUID
ROONRC.J1994004262135
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
9 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. LINIŞTII Nr. 51, Orş. Năvodari, Jud. Constanţa, 905700

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BOLO••• •••
  • BOLO••• ROD•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-31,1% față de 2024

62.800 RON

2024: 91.158 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 78.820 RONAnul 2017: 27.029 RONAnul 2018: 110.378 RONAnul 2019: 123.691 RONAnul 2020: 164.308 RONAnul 2021: 169.810 RONAnul 2022: 191.971 RONAnul 2023: 138.627 RONAnul 2024: 91.158 RONAnul 2025: 62.800 RON

Profit net 2025

+607,1% față de 2024

355 RON

2024: -70 RON

-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -48.296 RONAnul 2017: 868 RONAnul 2018: 15.784 RONAnul 2019: 12.301 RONAnul 2020: 52.416 RONAnul 2021: 36.626 RONAnul 2022: 56.009 RONAnul 2023: 5.375 RONAnul 2024: -70 RONAnul 2025: 355 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    355 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    -70 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    139 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    192 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    868 lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -48 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,6%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,6 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 8,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
40%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/4262/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AUTO PREST INTER SRL

Este AUTO PREST INTER SRL activă?

Da. AUTO PREST INTER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AUTO PREST INTER SRL?

Cifra de afaceri a AUTO PREST INTER SRL în 2025 a fost de 62.800 lei, în scădere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut AUTO PREST INTER SRL în 2025?

În 2025, AUTO PREST INTER SRL a înregistrat un profit net de 355 lei.

Ce activitate are AUTO PREST INTER SRL?

Activitatea principală a AUTO PREST INTER SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul AUTO PREST INTER SRL?

AUTO PREST INTER SRL are sediul social la adresa Str. LINIȘTII Nr. 51, Orș. Năvodari, Jud. Constanța, 905700.

AUTO PREST INTER SRL este plătitoare de TVA?

Da. AUTO PREST INTER SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

AUTO PREST INTER SRL are datorii la ANAF?

Nu. AUTO PREST INTER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AUTO PREST INTER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].