RadiatăSRL

AUTO PERFORM SRL

Str. LUNCA POMOSTULUI, Bl. B4, Sc. 1, Et. 4, Ap. 10, Municipiul Reşiţa, Jud. Caraş-Severin

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
22503186
Reg. Com.
J11/863/2007
Înființată
2 octombrie 2007
Vechime
19 ani
Cifra de afaceri 2011
164 mii lei
Profit net 2011
-82 mii lei
Angajați 2011
3

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.01.2013

Rezumat

Pe scurt

AUTO PERFORM SRL (CUI 22503186) a fost o societate cu răspundere limitată din Reșița, județul Caraș-Severin, înființată în 2007 și radiată în 2013. Activitatea principală era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Ultimul bilanț, din 2011, arată o cifră de afaceri de 163.554 lei (+778.729% față de 2010) și o pierdere netă de 82.331 lei, cu 3 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22503186
Nr. Reg. Com.
J11/863/2007
EUID
ROONRC.J11/863/2007
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
2 octombrie 2007
Vechime
19 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. LUNCA POMOSTULUI, Bl. B4, Sc. 1, Et. 4, Ap. 10, Municipiul Reşiţa, Jud. Caraş-Severin

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • LI••• G••• S•••
  • RUSITSC••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2011, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2011

+778728,6% față de 2010

163.554 RON

2010: 21 RON

050k100k150k200k2008200920102011Anul 2008: 0 RONAnul 2009: 313 RONAnul 2010: 21 RONAnul 2011: 163.554 RON

Profit net 2011

-4599,3% față de 2010

-82.331 RON

2010: -1.752 RON

-100k-75k-50k-25k02008200920102011Anul 2008: -10.037 RONAnul 2009: -12.867 RONAnul 2010: -1.752 RONAnul 2011: -82.331 RON

Evoluție pe ani

  • 2011

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    -82 mii lei
    Angajați
    3
  • 2010

    Cifra de afaceri
    21 lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2009

    Cifra de afaceri
    313 lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2011

Marjă netăSlab
-50%Față de anul anterior: în creștere
200920102011

Firma a pierdut 50,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,15Față de anul anterior: în creștere
2008200920102011

Activele circulante acoperă doar 15% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
223%Față de anul anterior: în scădere
2008200920102011

223% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2013

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Caraș-Severin cu nr. J11/863/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AUTO PERFORM SRL

Este AUTO PERFORM SRL activă?

Nu. AUTO PERFORM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2013.

Care este cifra de afaceri a AUTO PERFORM SRL?

Cifra de afaceri a AUTO PERFORM SRL în 2011 a fost de 163.554 lei, în creștere cu 778.729% față de 2010.

Ce profit a avut AUTO PERFORM SRL în 2011?

În 2011, AUTO PERFORM SRL a înregistrat o pierdere netă de 82.331 lei.

Câți angajați avea AUTO PERFORM SRL?

Conform bilanțului pe 2011, AUTO PERFORM SRL a avut în medie 3 angajați.

Ce activitate avea AUTO PERFORM SRL?

Activitatea principală a AUTO PERFORM SRL era Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde avea sediul AUTO PERFORM SRL?

AUTO PERFORM SRL avea sediul social la adresa Str. LUNCA POMOSTULUI, Bl. B4, Sc. 1, Et. 4, Ap. 10, Municipiul Reșița, Jud. Caraș-Severin.

AUTO PERFORM SRL are datorii la ANAF?

Nu. AUTO PERFORM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AUTO PERFORM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].