ActivăSRL

AUTO FAB 54 SRL

Str. Costache Negri, Bl. A10, Sc. C, Et. 1, Ap. 4, Orş. Târgu Ocna, Jud. Bacău, 605600

CAEN 8553: Școli de conducere (pilotaj)

CUI
32041726
Reg. Com.
J2013000708049
Înființată
22 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
204 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.07.2013

Rezumat

Pe scurt

AUTO FAB 54 SRL (CUI 32041726) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgu Ocna, județul Bacău, înființată în 2013. Activitatea principală este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 203.550 lei (+26% față de 2024) și un profit net de 11.712 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32041726
Nr. Reg. Com.
J2013000708049
EUID
ROONRC.J2013000708049
Cod CAEN principal
8553 - Școli de conducere (pilotaj)
Data înființării
22 iulie 2013
Vechime
13 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Costache Negri, Bl. A10, Sc. C, Et. 1, Ap. 4, Orş. Târgu Ocna, Jud. Bacău, 605600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ABA••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+26,2% față de 2024

203.550 RON

2024: 161.290 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 137.900 RONAnul 2017: 109.033 RONAnul 2018: 132.760 RONAnul 2019: 148.580 RONAnul 2020: 98.220 RONAnul 2021: 143.200 RONAnul 2022: 142.860 RONAnul 2023: 164.660 RONAnul 2024: 161.290 RONAnul 2025: 203.550 RON

Profit net 2025

+995,4% față de 2024

11.712 RON

2024: -1.308 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 34.399 RONAnul 2017: -11.752 RONAnul 2018: -32.269 RONAnul 2019: 4.942 RONAnul 2020: -6.215 RONAnul 2021: 1.631 RONAnul 2022: -22.912 RONAnul 2023: 9.260 RONAnul 2024: -1.308 RONAnul 2025: 11.712 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    204 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    165 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    138 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
5,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 7,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
136%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

136% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/708/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AUTO FAB 54 SRL

Este AUTO FAB 54 SRL activă?

Da. AUTO FAB 54 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AUTO FAB 54 SRL?

Cifra de afaceri a AUTO FAB 54 SRL în 2025 a fost de 203.550 lei, în creștere cu 26% față de 2024.

Ce profit a avut AUTO FAB 54 SRL în 2025?

În 2025, AUTO FAB 54 SRL a înregistrat un profit net de 11.712 lei.

Ce activitate are AUTO FAB 54 SRL?

Activitatea principală a AUTO FAB 54 SRL este Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

Unde are sediul AUTO FAB 54 SRL?

AUTO FAB 54 SRL are sediul social la adresa Str. Costache Negri, Bl. A10, Sc. C, Et. 1, Ap. 4, Orș. Târgu Ocna, Jud. Bacău, 605600.

AUTO FAB 54 SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AUTO FAB 54 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AUTO FAB 54 SRL are datorii la ANAF?

Nu. AUTO FAB 54 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AUTO FAB 54 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].