ActivăSRL

AUTO CEZARINA SRL

Aleea Brateş Nr. 2A, Bl. MN1, Sc. 3, Et. 3, Ap. 35, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
34844985
Reg. Com.
J12/2319/2015
Înființată
3 august 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2024
136 mii lei
Profit net 2024
59 mii lei
Angajați 2024
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.08.2015

Rezumat

Pe scurt

AUTO CEZARINA SRL (CUI 34844985) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 136.007 lei (-8,5% față de 2023) și un profit net de 59.447 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34844985
Nr. Reg. Com.
J12/2319/2015
EUID
ROONRC.J12/2319/2015
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
3 august 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Brateş Nr. 2A, Bl. MN1, Sc. 3, Et. 3, Ap. 35, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (3)
  • BUZ••• GEO••• MI•••
  • LĂCĂ••• ALB•••
  • ••• CĂ••• AUREL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-8,5% față de 2023

136.007 RON

2023: 148.699 RON

050k100k150k200k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 9.541 RONAnul 2016: 75.921 RONAnul 2017: 110.474 RONAnul 2018: 152.828 RONAnul 2019: 157.259 RONAnul 2020: 68.858 RONAnul 2021: 76.427 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 148.699 RONAnul 2024: 136.007 RON

Profit net 2024

-41,7% față de 2023

59.447 RON

2023: 101.930 RON

-50k050k100k150k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 31.196 RONAnul 2017: 63.952 RONAnul 2018: 74.332 RONAnul 2019: 90.768 RONAnul 2020: 42.118 RONAnul 2021: 32.126 RONAnul 2022: -1.256 RONAnul 2023: 101.930 RONAnul 2024: 59.447 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    59 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    149 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    76 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăBun
44%Față de anul anterior: în scădere
2020202120232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 43,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
31,54Față de anul anterior: stabil
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 31,54 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  2. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2319/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre AUTO CEZARINA SRL

Este AUTO CEZARINA SRL activă?

Da. AUTO CEZARINA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a AUTO CEZARINA SRL?

Cifra de afaceri a AUTO CEZARINA SRL în 2024 a fost de 136.007 lei, în scădere cu 8,5% față de 2023.

Ce profit a avut AUTO CEZARINA SRL în 2024?

În 2024, AUTO CEZARINA SRL a înregistrat un profit net de 59.447 lei.

Ce activitate are AUTO CEZARINA SRL?

Activitatea principală a AUTO CEZARINA SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul AUTO CEZARINA SRL?

AUTO CEZARINA SRL are sediul social la adresa Aleea Brateș Nr. 2A, Bl. MN1, Sc. 3, Et. 3, Ap. 35, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

AUTO CEZARINA SRL este plătitoare de TVA?

Nu. AUTO CEZARINA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

AUTO CEZARINA SRL are datorii la ANAF?

Nu. AUTO CEZARINA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre AUTO CEZARINA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].