Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AUTO ARO GROUP SRL (CUI 6834242) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpulung, județul Argeș, înființată în 1994. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4672).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11 mil. lei (+4,1% față de 2024) și un profit net de 340.755 lei, cu 23 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 8.514.329 lei |
| 2017 | 10.189.725 lei |
| 2018 | 9.425.791 lei |
| 2019 | 10.675.259 lei |
| 2020 | 10.672.748 lei |
| 2021 | 13.290.623 lei |
| 2022 | 11.012.587 lei |
| 2023 | 10.211.844 lei |
| 2024 | 10.566.960 lei |
| 2025 | 11.001.515 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.001.515 | 10.566.960 | 10.211.844 | 11.012.587 | 13.290.623 | 10.672.748 | 10.675.259 | 9.425.791 | 10.189.725 | 8.514.329 |
| Profit net | 340.755 | 305.142 | 203.572 | 353.373 | 747.930 | 509.579 | 473.518 | 352.309 | 622.136 | 237.683 |
| Număr mediu de angajați | 23 | 20 | 20 | 22 | 22 | 22 | 23 | 27 | 30 | 29 |
| Active imobilizate | 5.239.691 | 6.033.799 | 6.950.498 | 6.958.634 | 2.329.869 | 2.569.920 | 2.013.742 | 1.824.149 | 2.189.325 | 2.532.736 |
| Active circulante | 7.817.564 | 7.660.163 | 7.101.120 | 7.841.873 | 11.519.608 | 5.993.791 | 6.364.186 | 5.660.774 | 5.489.031 | 4.806.511 |
| Stocuri | 5.650.763 | 5.833.743 | 5.146.213 | 5.763.226 | 5.457.516 | 4.367.300 | 4.412.884 | 4.141.290 | 3.785.223 | 3.633.063 |
| Creanțe | 2.100.373 | 1.777.663 | 1.915.465 | 1.968.678 | 5.995.312 | 1.509.120 | 1.813.639 | 1.465.916 | 1.303.770 | 1.097.373 |
| Datorii | 5.890.976 | 6.041.482 | 5.038.928 | 6.576.031 | 4.726.035 | 3.330.829 | 3.433.753 | 3.319.634 | 3.566.527 | 3.480.615 |
| Capitaluri proprii | 4.592.957 | 4.579.535 | 5.578.741 | 4.375.169 | 5.074.186 | 4.642.044 | 4.344.288 | 3.557.144 | 3.415.361 | 2.793.225 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,33 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
45% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. AUTO ARO GROUP SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a AUTO ARO GROUP SRL în 2025 a fost de 11.001.515 lei (11 mil. lei), în creștere cu 4,1% față de 2024.
În 2025, AUTO ARO GROUP SRL a înregistrat un profit net de 340.755 lei.
Activitatea principală a AUTO ARO GROUP SRL este Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (CAEN 4672).
AUTO ARO GROUP SRL are sediul social la adresa Str. TRAIAN Nr. 58, Municipiul Câmpulung, Jud. Argeș.
Da. AUTO ARO GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. AUTO ARO GROUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].