Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
AURVAS PROTECTAV SRL (CUI 25274826) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Alba, Comuna Izvoarele, județul Tulcea, înființată în 2009. Activitatea principală este Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7499).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 582.391 lei (-13% față de 2024) și un profit net de 229.170 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 264.434 lei |
| 2017 | 311.341 lei |
| 2018 | 351.129 lei |
| 2019 | 376.036 lei |
| 2020 | 408.038 lei |
| 2021 | 400.358 lei |
| 2022 | 431.992 lei |
| 2023 | 668.360 lei |
| 2024 | 669.922 lei |
| 2025 | 582.391 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 582.391 | 669.922 | 668.360 | 431.992 | 400.358 | 408.038 | 376.036 | 351.129 | 311.341 | 264.434 |
| Profit net | 229.170 | 383.937 | 415.649 | 179.156 | 206.555 | 232.099 | 163.382 | 190.837 | 198.447 | 122.957 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 916.550 | 460.005 | 380.930 | 236.917 | 606.082 | 643.906 | 649.369 | 588.539 | 338.414 | 311.154 |
| Active circulante | 428.428 | 308.288 | 355.263 | 502.144 | 377.203 | 259.527 | 143.246 | 112.064 | 80.031 | 80.125 |
| Stocuri | - | 55 | 1.310 | 1.255 | 9.259 | 9.258 | 13.456 | 1.255 | 1.255 | 2.495 |
| Creanțe | 348.096 | 195.274 | 176.723 | 118.634 | 114.704 | 94.315 | 89.314 | 84.980 | 52.255 | 42.787 |
| Datorii | 986.410 | 254.959 | 152.723 | 392.084 | 608.909 | 503.513 | 461.412 | 341.945 | 52.177 | 100.501 |
| Capitaluri proprii | 358.568 | 513.334 | 583.470 | 346.977 | 374.376 | 399.920 | 331.203 | 358.658 | 366.268 | 290.778 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 39,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 43% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. AURVAS PROTECTAV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a AURVAS PROTECTAV SRL în 2025 a fost de 582.391 lei, în scădere cu 13% față de 2024.
În 2025, AURVAS PROTECTAV SRL a înregistrat un profit net de 229.170 lei.
Activitatea principală a AURVAS PROTECTAV SRL este Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7499).
AURVAS PROTECTAV SRL are sediul social la adresa Caracuș Nr. 1, Sat Alba, Comuna Izvoarele, Jud. Tulcea, 827106.
Da. AURVAS PROTECTAV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. AURVAS PROTECTAV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].