ActivăSRL

ATZENI SRL

Str. Nicolae Titulescu Nr. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600267

CAEN 5611: Restaurante

CUI
27403250
Reg. Com.
J2010000773048
Înființată
20 septembrie 2010
Vechime
16 ani
Cifra de afaceri 2025
761 mii lei
Profit net 2025
22 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.09.2010

Rezumat

Pe scurt

ATZENI SRL (CUI 27403250) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2010. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 761.331 lei (+6,7% față de 2024) și un profit net de 22.157 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27403250
Nr. Reg. Com.
J2010000773048
EUID
ROONRC.J04/773/2010
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
20 septembrie 2010
Vechime
16 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nicolae Titulescu Nr. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600267

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ENA••• CĂTĂL••• XE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+6,7% față de 2024

761.331 RON

2024: 713.490 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 342.601 RONAnul 2017: 571.038 RONAnul 2018: 648.573 RONAnul 2019: 709.493 RONAnul 2020: 716.533 RONAnul 2021: 738.451 RONAnul 2022: 696.997 RONAnul 2023: 692.104 RONAnul 2024: 713.490 RONAnul 2025: 761.331 RON

Profit net 2025

-7,2% față de 2024

22.157 RON

2024: 23.888 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.921 RONAnul 2017: 4.167 RONAnul 2018: 11.265 RONAnul 2019: 12.669 RONAnul 2020: 13.993 RONAnul 2021: 40.790 RONAnul 2022: 36.440 RONAnul 2023: 56.033 RONAnul 2024: 23.888 RONAnul 2025: 22.157 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    761 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    713 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    692 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    697 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    738 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    717 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    709 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    649 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    571 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    343 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,36Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,36 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
48%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

48% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2010

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/773/2010.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ATZENI SRL

Este ATZENI SRL activă?

Da. ATZENI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ATZENI SRL?

Cifra de afaceri a ATZENI SRL în 2025 a fost de 761.331 lei, în creștere cu 6,7% față de 2024.

Ce profit a avut ATZENI SRL în 2025?

În 2025, ATZENI SRL a înregistrat un profit net de 22.157 lei.

Ce activitate are ATZENI SRL?

Activitatea principală a ATZENI SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul ATZENI SRL?

ATZENI SRL are sediul social la adresa Str. Nicolae Titulescu Nr. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600267.

ATZENI SRL este plătitoare de TVA?

Da. ATZENI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ATZENI SRL are datorii la ANAF?

Nu. ATZENI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ATZENI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].