RadiatăSRL

ATTIQUE STUDIO SRL

Str. Poet Grigore Alexandrescu Nr. 24, Bl. E-9, Sc. 4, Ap. 63, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400560

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
23225428
Reg. Com.
J12/463/2008
Înființată
8 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2013
3 mii lei
Profit net 2013
-2 mii lei
Angajați 2013
1

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.01.2019

Rezumat

Pe scurt

ATTIQUE STUDIO SRL (CUI 23225428) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008 și radiată în 2019. Activitatea principală era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 3.065 lei (-76% față de 2012) și o pierdere netă de 2.109 lei, cu 1 angajat.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23225428
Nr. Reg. Com.
J12/463/2008
EUID
ROONRC.J12/463/2008
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
8 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Poet Grigore Alexandrescu Nr. 24, Bl. E-9, Sc. 4, Ap. 63, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400560

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ARDEL••• MON••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

-75,9% față de 2012

3.065 RON

2012: 12.733 RON

050k100k150k200k200820092010201120122013Anul 2008: 144.355 RONAnul 2009: 97.711 RONAnul 2010: 173.785 RONAnul 2011: 111.279 RONAnul 2012: 12.733 RONAnul 2013: 3.065 RON

Profit net 2013

+69,8% față de 2012

-2.109 RON

2012: -6.991 RON

-75k-50k-25k025k50k200820092010201120122013Anul 2008: -59.201 RONAnul 2009: 5.562 RONAnul 2010: 24.765 RONAnul 2011: 25.461 RONAnul 2012: -6.991 RONAnul 2013: -2.109 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    98 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    -59 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăSlab
-69%Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

Firma a pierdut 68,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,96Față de anul anterior: stabil
20092010201120122013

Activele circulante acoperă doar 96% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
104%Față de anul anterior: stabil
20092010201120122013

104% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2017

    Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  5. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  6. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

Vezi toată cronologia (7 evenimente în plus, 2008 - 2017)
  1. 2017

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare judiciară, cf art.237 din Legea nr. 31/1990

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2013

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  7. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/463/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ATTIQUE STUDIO SRL

Este ATTIQUE STUDIO SRL activă?

Nu. ATTIQUE STUDIO SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a ATTIQUE STUDIO SRL?

Cifra de afaceri a ATTIQUE STUDIO SRL în 2013 a fost de 3.065 lei, în scădere cu 76% față de 2012.

Ce profit a avut ATTIQUE STUDIO SRL în 2013?

În 2013, ATTIQUE STUDIO SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.109 lei.

Câți angajați avea ATTIQUE STUDIO SRL?

Conform bilanțului pe 2013, ATTIQUE STUDIO SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2012).

Ce activitate avea ATTIQUE STUDIO SRL?

Activitatea principală a ATTIQUE STUDIO SRL era Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde avea sediul ATTIQUE STUDIO SRL?

ATTIQUE STUDIO SRL avea sediul social la adresa Str. Poet Grigore Alexandrescu Nr. 24, Bl. E-9, Sc. 4, Ap. 63, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400560.

ATTIQUE STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. ATTIQUE STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ATTIQUE STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].