ATRIUM CONSTRUCTION SRL Funcțiune SRL

Înființată 10.04.1997
TÂRGU FRUMOS Nr. 7, Bl. 5, Sc. A, Et. 2, Ap. 17, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40723 1051, Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

Prezentare

Pe scurt

ATRIUM CONSTRUCTION SRL (CUI 9343150) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 1997. Activitatea principală este Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN 1051).

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 68.099 lei (-30% față de 2008) și o pierdere netă de 3.895 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2012
0lei
−100,0%, față de 2009
Profit net 2012
0lei
+100,0%, față de 2009
Angajați 2012
-
Marjă netă
-
Capital social
15,7 miilei
Vechime
29ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2012
Cifra de afaceri
AnValoare
200896.667 lei
200968.099 lei
20120 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201220092008
Cifra de afaceri068.09996.667
Profit net0-3.8952.247
Număr mediu de angajați---
Active imobilizate14.42615.18515.185
Active circulante129.499112.42097.423
Stocuri110.721101.83996.103
Creanțe16.5033.5721.278
Datorii108.945100.58881.942
Capitaluri proprii34.98027.01730.912
Ultimul bilanț: 2012. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2012

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,19 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

De urmărit
76% Față de anul anterior: în scădere

76% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFRELUARE ACTIVITATE din data 01.01.2014

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
9343150
Nr. Reg. Com.
J40/2747/1997
EUID
ROONRC.J40/2747/1997
Cod CAEN principal
1051, Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor
Data înființării
10 aprilie 1997
Vechime
29 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
15,7 mii lei (bilanț 2012)
Adresă sediu
TÂRGU FRUMOS Nr. 7, Bl. 5, Sc. A, Et. 2, Ap. 17, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40723
Domiciliu fiscal
Str. STEJERISULUI Nr. 32, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40736

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • AKBI••• HA•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2014
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  5. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
1997
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/2747/1997. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ATRIUM CONSTRUCTION SRL

Este ATRIUM CONSTRUCTION SRL activă?

Da. ATRIUM CONSTRUCTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ATRIUM CONSTRUCTION SRL?

Cifra de afaceri a ATRIUM CONSTRUCTION SRL în 2009 a fost de 68.099 lei, în scădere cu 30% față de 2008.

Ce profit a avut ATRIUM CONSTRUCTION SRL în 2009?

În 2009, ATRIUM CONSTRUCTION SRL a înregistrat o pierdere netă de 3.895 lei.

Ce activitate are ATRIUM CONSTRUCTION SRL?

Activitatea principală a ATRIUM CONSTRUCTION SRL este Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor (CAEN 1051).

Unde are sediul ATRIUM CONSTRUCTION SRL?

ATRIUM CONSTRUCTION SRL are sediul social la adresa TÂRGU FRUMOS Nr. 7, Bl. 5, Sc. A, Et. 2, Ap. 17, București Sectorul 4, Jud. București, 40723.

ATRIUM CONSTRUCTION SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ATRIUM CONSTRUCTION SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ATRIUM CONSTRUCTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. ATRIUM CONSTRUCTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ATRIUM CONSTRUCTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].