Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 28072279) este o societate cu răspundere limitată din Loc. Mărășești, Oraș Mărășești, județul Vrancea, înființată în 2011. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Firma este în lichidare.
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 2,13 mil. lei (+839% față de 2022) și un profit net de 232.278 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 67.800 lei |
| 2015 | 95.131 lei |
| 2016 | 158.683 lei |
| 2017 | 104.300 lei |
| 2018 | 148.400 lei |
| 2019 | 0 lei |
| 2020 | 196.473 lei |
| 2021 | 189.000 lei |
| 2022 | 226.655 lei |
| 2023 | 2.128.590 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.128.590 | 226.655 | 189.000 | 196.473 | 0 | 148.400 | 104.300 | 158.683 | 95.131 | 67.800 |
| Profit net | 232.278 | 68.176 | 56.131 | 53.276 | 0 | 8.169 | 7.154 | 28.541 | 5 | 27.005 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 5 | 5 | - | 5 |
| Active imobilizate | 112.950 | 74.505 | 137.627 | 48.922 | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 443.044 | 222.406 | 104.761 | 136.873 | - | 53.211 | 35.462 | 18.514 | 4.765 | 171 |
| Stocuri | 429.723 | 11.951 | 16.027 | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | - | 0 | 0 | 10.018 | - | 5.009 | 33.639 | 14.781 | 9 | 9 |
| Datorii | 74.932 | 48.128 | 61.782 | 61.320 | 0 | 30.487 | 20.907 | 11.113 | 25.905 | 8.630 |
| Capitaluri proprii | 481.062 | 248.783 | 180.606 | 124.475 | 0 | 22.724 | 14.555 | 7.401 | -21.140 | -8.459 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 10,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,91 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. este în lichidare.
Cifra de afaceri a ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. în 2023 a fost de 2.128.590 lei (2,13 mil. lei), în creștere cu 839% față de 2022.
În 2023, ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 232.278 lei.
Activitatea principală a ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa GAROAFEI Nr. 17, Bl. P6, Sc. A, Et. 1, Ap. 8, Loc. Mărășești, Oraș Mărășești, Jud. Vrancea, 625200.
Nu. ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. ATO DESIGN CONSTRUCT S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].