Marjă netă
SlabFirma a pierdut 44,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ATINA SERV SRL (CUI 15488164) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 6), înființată în 2003. Activitatea principală este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 254.309 lei (-8,4% față de 2023) și o pierdere netă de 114.236 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 194.303 lei |
| 2016 | 195.516 lei |
| 2017 | 168.565 lei |
| 2018 | 169.067 lei |
| 2019 | 153.417 lei |
| 2020 | 187.813 lei |
| 2021 | 296.200 lei |
| 2022 | 326.175 lei |
| 2023 | 277.544 lei |
| 2024 | 254.309 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 254.309 | 277.544 | 326.175 | 296.200 | 187.813 | 153.417 | 169.067 | 168.565 | 195.516 | 194.303 |
| Profit net | -114.236 | -133.645 | -94.143 | -42.511 | -59.208 | -48.345 | -42.558 | -64.726 | -6.992 | 4 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 4 | - |
| Active imobilizate | 6.348 | 12.954 | 17.820 | 80.562 | 88.750 | 63.935 | 67.777 | 60.474 | 63.283 | 66.953 |
| Active circulante | 82.613 | 73.678 | 45.343 | 96.285 | 82.101 | 85.540 | 89.381 | 67.224 | 68.847 | 43.241 |
| Stocuri | 25.116 | 30.537 | 32.531 | 35.038 | 35.357 | 26.680 | 32.181 | 20.152 | 19.469 | 6.065 |
| Creanțe | 17.390 | 6.100 | -1.697 | 46.280 | 23.621 | 27.472 | 44.992 | 43.834 | 44.205 | 28.358 |
| Datorii | 780.517 | 655.148 | 498.034 | 524.378 | 475.871 | 397.287 | 356.625 | 284.606 | 224.312 | 173.601 |
| Capitaluri proprii | -691.556 | -577.319 | -443.674 | -349.531 | -307.020 | -247.812 | -199.467 | -156.908 | -92.182 | -85.190 |
Firma a pierdut 44,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
877% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ATINA SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ATINA SERV SRL în 2024 a fost de 254.309 lei, în scădere cu 8,4% față de 2023.
În 2024, ATINA SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 114.236 lei.
Activitatea principală a ATINA SERV SRL este Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN 4322).
ATINA SERV SRL are sediul social la adresa B-dul Constructorilor Nr. 31, Bl. 31, Sc. 5, Et. 4, Ap. 99, București Sectorul 6, Jud. București, 70000.
Da. ATINA SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. ATINA SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].