ActivăSRL

ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L.

Spl. Unirii Nr. 47, Bl. M18, Sc. 1, Et. 3, Ap. 9, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 3240: Fabricarea jocurilor și jucăriilor

CUI
38996447
Reg. Com.
J2018003374406
Înființată
9 martie 2018
Vechime
8 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
252 mii lei
Profit net 2025
2 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.03.2018

Rezumat

Pe scurt

ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. (CUI 38996447) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2018. Activitatea principală este Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN 3240).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 252.497 lei (-16% față de 2024) și un profit net de 2.038 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
38996447
Nr. Reg. Com.
J2018003374406
EUID
ROONRC.J2018003374406
Cod CAEN principal
3240 - Fabricarea jocurilor și jucăriilor
Data înființării
9 martie 2018
Vechime
8 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Spl. Unirii Nr. 47, Bl. M18, Sc. 1, Et. 3, Ap. 9, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ȘTEF••• ••• DAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-15,6% față de 2024

252.497 RON

2024: 299.224 RON

0100k200k300k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 14.471 RONAnul 2019: 32.069 RONAnul 2020: 50.743 RONAnul 2021: 137.008 RONAnul 2022: 185.889 RONAnul 2023: 272.271 RONAnul 2024: 299.224 RONAnul 2025: 252.497 RON

Profit net 2025

-97,2% față de 2024

2.038 RON

2024: 73.909 RON

-25k025k50k75k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -2.549 RONAnul 2019: -10.316 RONAnul 2020: 18.493 RONAnul 2021: 35.214 RONAnul 2022: 33.719 RONAnul 2023: 35.297 RONAnul 2024: 73.909 RONAnul 2025: 2.038 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    252 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    272 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    186 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,86Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,86 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
14%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/3374/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L.

Este ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. activă?

Da. ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L.?

Cifra de afaceri a ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. în 2025 a fost de 252.497 lei, în scădere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. în 2025?

În 2025, ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.038 lei.

Ce activitate are ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L.?

Activitatea principală a ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. este Fabricarea jocurilor și jucăriilor (CAEN 3240).

Unde are sediul ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L.?

ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. are sediul social la adresa Spl. Unirii Nr. 47, Bl. M18, Sc. 1, Et. 3, Ap. 9, Sector 3 Mun. București, Jud. București.

ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ATELIERUL DE LUCRU MANUAL S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].