RadiatăSRL

ATELIER DE BEAUTE SRL

Str. Horea Nr. 84-86, Et. 1, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400275

CAEN 4791: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CUI
33556690
Reg. Com.
J12/2614/2014
Înființată
8 septembrie 2014
Vechime
12 ani, 1 lună
Profit net 2021
6 mii lei
Angajați 2021
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 30.01.2023

Rezumat

Pe scurt

ATELIER DE BEAUTE SRL (CUI 33556690) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014 și radiată în 2023. Activitatea principală era Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Ultimul bilanț, din 2021, nu arată cifră de afaceri, ci un profit net de 5.793 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33556690
Nr. Reg. Com.
J12/2614/2014
EUID
ROONRC.J12/2614/2014
Cod CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
8 septembrie 2014
Vechime
12 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Horea Nr. 84-86, Et. 1, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400275

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CHETE••• SIM••• DI•••
  • T••• R••• COS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-

050k100k150k200k20142015201620172018201920202021Anul 2014: 0 RONAnul 2015: 1.388 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 188.090 RONAnul 2019: 140.031 RONAnul 2020: 0 RONAnul 2021: 0 RON

Profit net 2021

+207,6% față de 2020

5.793 RON

2020: -5.383 RON

-50k050k100k150k20142015201620172018201920202021Anul 2014: -1.195 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: -1.714 RONAnul 2017: -1.965 RONAnul 2018: 124.136 RONAnul 2019: 69.500 RONAnul 2020: -5.383 RONAnul 2021: 5.793 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    188 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăIndisponibil
—
20182019

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,54Față de anul anterior: în creștere
20172018201920202021

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,54 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
15%Față de anul anterior: în scădere
20172018201920202021

15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2014 - 2014)
  1. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2614/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ATELIER DE BEAUTE SRL

Este ATELIER DE BEAUTE SRL activă?

Nu. ATELIER DE BEAUTE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Ce profit a avut ATELIER DE BEAUTE SRL în 2021?

În 2021, ATELIER DE BEAUTE SRL a înregistrat un profit net de 5.793 lei.

Ce activitate avea ATELIER DE BEAUTE SRL?

Activitatea principală a ATELIER DE BEAUTE SRL era Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde avea sediul ATELIER DE BEAUTE SRL?

ATELIER DE BEAUTE SRL avea sediul social la adresa Str. Horea Nr. 84-86, Et. 1, Ap. 6, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400275.

ATELIER DE BEAUTE SRL are datorii la ANAF?

Nu. ATELIER DE BEAUTE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ATELIER DE BEAUTE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].