ActivăSRL

ASTORIA MARCO SRL

P-ţa MIHAI VITEAZU Nr. 9/A, Et. P, Ap. 32A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096

CAEN 4110: Dezvoltare (promovare) imobiliară

CUI
19939100
Reg. Com.
J12/4322/2006
Înființată
18 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
1,0 mil. lei
Profit net 2025
287 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.12.2006

Rezumat

Pe scurt

ASTORIA MARCO SRL (CUI 19939100) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2006. Activitatea principală este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,03 mil. lei (+176% față de 2024) și un profit net de 286.995 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19939100
Nr. Reg. Com.
J12/4322/2006
EUID
ROONRC.J12/4322/2006
Cod CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
Data înființării
18 decembrie 2006
Vechime
19 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
P-ţa MIHAI VITEAZU Nr. 9/A, Et. P, Ap. 32A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • CA••• MA•••
  • CA••• ŞTE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+176,3% față de 2024

1.026.258 RON

2024: 371.430 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.330 RONAnul 2017: 34.757 RONAnul 2018: 109.925 RONAnul 2019: 103.044 RONAnul 2020: 16.000 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 1.134 RONAnul 2023: 1.237.248 RONAnul 2024: 371.430 RONAnul 2025: 1.026.258 RON

Profit net 2025

+152,5% față de 2024

286.995 RON

2024: -547.068 RON

-750k-500k-250k0250k500k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.465 RONAnul 2017: 1.606 RONAnul 2018: 20.663 RONAnul 2019: 7.448 RONAnul 2020: -14.590 RONAnul 2021: -10.441 RONAnul 2022: -70.614 RONAnul 2023: -115.236 RONAnul 2024: -547.068 RONAnul 2025: 286.995 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    287 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    371 mii lei
    Profit net
    -547 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    -115 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    103 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 8% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
122%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

122% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4322/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ASTORIA MARCO SRL

Este ASTORIA MARCO SRL activă?

Da. ASTORIA MARCO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ASTORIA MARCO SRL?

Cifra de afaceri a ASTORIA MARCO SRL în 2025 a fost de 1.026.258 lei (1,03 mil. lei), în creștere cu 176% față de 2024.

Ce profit a avut ASTORIA MARCO SRL în 2025?

În 2025, ASTORIA MARCO SRL a înregistrat un profit net de 286.995 lei.

Ce activitate are ASTORIA MARCO SRL?

Activitatea principală a ASTORIA MARCO SRL este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).

Unde are sediul ASTORIA MARCO SRL?

ASTORIA MARCO SRL are sediul social la adresa P-ța MIHAI VITEAZU Nr. 9/A, Et. P, Ap. 32A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400096.

ASTORIA MARCO SRL este plătitoare de TVA?

Da. ASTORIA MARCO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ASTORIA MARCO SRL are datorii la ANAF?

Nu. ASTORIA MARCO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ASTORIA MARCO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].