ActivăSRL

ASSEMBLAGE STUDIO SRL

Int. 13 Septembrie Nr. 2, Et. P, Ap. 1, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 7111: Activități de arhitectură

CUI
17263397
Reg. Com.
J2005003312404
Înființată
21 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
8 mii lei
Profit net 2025
-54 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.02.2005

Rezumat

Pe scurt

ASSEMBLAGE STUDIO SRL (CUI 17263397) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 5), înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7.983 lei (-88% față de 2024) și o pierdere netă de 53.769 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17263397
Nr. Reg. Com.
J2005003312404
EUID
ROONRC.J2005003312404
Cod CAEN principal
7111 - Activități de arhitectură
Data înființării
21 februarie 2005
Vechime
21 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Int. 13 Septembrie Nr. 2, Et. P, Ap. 1, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TU••• AND••• GABR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-87,8% față de 2024

7.983 RON

2024: 65.537 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 122.700 RONAnul 2017: 234.933 RONAnul 2018: 127.200 RONAnul 2019: 116.560 RONAnul 2020: 78.540 RONAnul 2021: 197.182 RONAnul 2022: 123.496 RONAnul 2023: 107.070 RONAnul 2024: 65.537 RONAnul 2025: 7.983 RON

Profit net 2025

-163,9% față de 2024

-53.769 RON

2024: -20.374 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 48.866 RONAnul 2017: 112.919 RONAnul 2018: 35.442 RONAnul 2019: -9.619 RONAnul 2020: -18.241 RONAnul 2021: 41.790 RONAnul 2022: 11.243 RONAnul 2023: -24.688 RONAnul 2024: -20.374 RONAnul 2025: -53.769 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    197 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    79 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    235 mii lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-674%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 673,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,30Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 30% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
328%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

328% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2020

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/3312/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ASSEMBLAGE STUDIO SRL

Este ASSEMBLAGE STUDIO SRL activă?

Da. ASSEMBLAGE STUDIO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ASSEMBLAGE STUDIO SRL?

Cifra de afaceri a ASSEMBLAGE STUDIO SRL în 2025 a fost de 7.983 lei, în scădere cu 88% față de 2024.

Ce profit a avut ASSEMBLAGE STUDIO SRL în 2025?

În 2025, ASSEMBLAGE STUDIO SRL a înregistrat o pierdere netă de 53.769 lei.

Ce activitate are ASSEMBLAGE STUDIO SRL?

Activitatea principală a ASSEMBLAGE STUDIO SRL este Activități de arhitectură (CAEN 7111).

Unde are sediul ASSEMBLAGE STUDIO SRL?

ASSEMBLAGE STUDIO SRL are sediul social la adresa Int. 13 Septembrie Nr. 2, Et. P, Ap. 1, Sector 5 Mun. București, Jud. București.

ASSEMBLAGE STUDIO SRL este plătitoare de TVA?

Da. ASSEMBLAGE STUDIO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ASSEMBLAGE STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. ASSEMBLAGE STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ASSEMBLAGE STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].