Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ASSA STEEL STRUCTURES SRL (CUI 32117409) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Luna de Sus, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 114 mil. lei (+35% față de 2024) și un profit net de 3,35 mil. lei, cu 87 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 8.483.677 lei |
| 2017 | 27.295.760 lei |
| 2018 | 33.816.924 lei |
| 2019 | 45.385.375 lei |
| 2020 | 56.708.924 lei |
| 2021 | 86.097.442 lei |
| 2022 | 94.656.405 lei |
| 2023 | 74.248.364 lei |
| 2024 | 84.514.341 lei |
| 2025 | 114.136.535 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 114.136.535 | 84.514.341 | 74.248.364 | 94.656.405 | 86.097.442 | 56.708.924 | 45.385.375 | 33.816.924 | 27.295.760 | 8.483.677 |
| Profit net | 3.348.923 | 2.743.757 | 2.410.283 | 6.165.288 | 4.800.744 | 3.178.669 | 2.196.567 | 1.432.495 | 1.614.907 | 710.742 |
| Număr mediu de angajați | 87 | 48 | 40 | 46 | 34 | 30 | 23 | 7 | 4 | 2 |
| Active imobilizate | 44.316.076 | 31.642.366 | 11.473.638 | 10.685.966 | 7.175.027 | 3.871.371 | 1.008.381 | 157.386 | 183.992 | 202.191 |
| Active circulante | 34.718.434 | 27.533.111 | 27.163.705 | 24.173.757 | 22.862.298 | 16.910.565 | 13.507.892 | 8.960.461 | 6.817.134 | 3.936.725 |
| Stocuri | 19.167.406 | 11.162.789 | 12.413.351 | 10.321.961 | 7.663.307 | 6.248.382 | 5.224.364 | 3.302.178 | 2.202.004 | 1.826.960 |
| Creanțe | 15.268.664 | 16.331.533 | 14.506.625 | 13.396.550 | 14.109.926 | 9.806.830 | 7.414.707 | 5.300.540 | 3.802.280 | 1.412.093 |
| Datorii | 51.461.655 | 34.951.545 | 17.216.618 | 15.834.407 | 17.042.450 | 11.744.400 | 8.596.906 | 5.280.241 | 4.596.015 | 3.348.541 |
| Capitaluri proprii | 27.572.855 | 24.223.932 | 21.420.725 | 19.010.442 | 12.902.154 | 8.901.411 | 5.722.742 | 3.837.606 | 2.405.111 | 790.375 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 67% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
65% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ASSA STEEL STRUCTURES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ASSA STEEL STRUCTURES SRL în 2025 a fost de 114.136.535 lei (114 mil. lei), în creștere cu 35% față de 2024.
În 2025, ASSA STEEL STRUCTURES SRL a înregistrat un profit net de 3,35 mil. lei (3.348.923 lei).
Activitatea principală a ASSA STEEL STRUCTURES SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).
ASSA STEEL STRUCTURES SRL are sediul social la adresa LUNA DE SUS Nr. FN, CF 84863 FLOREȘTI, Sat Luna de Sus, Comuna Florești, Jud. Cluj.
Da. ASSA STEEL STRUCTURES SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ASSA STEEL STRUCTURES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].