ActivăSRL

ASETA SRL

B-dul MUNCII, PAVILIONUL ADMINISTRATIV Nr. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 1721: Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton

CUI
17686338
Reg. Com.
J2005002226126
Înființată
14 iunie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
430 mii lei
Profit net 2025
-7 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.06.2005

Rezumat

Pe scurt

ASETA SRL (CUI 17686338) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2005. Activitatea principală este Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton (CAEN 1721).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 430.238 lei (-19% față de 2024) și o pierdere netă de 6.637 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17686338
Nr. Reg. Com.
J2005002226126
EUID
ROONRC.J2005002226126
Cod CAEN principal
1721 - Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
Data înființării
14 iunie 2005
Vechime
21 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
B-dul MUNCII, PAVILIONUL ADMINISTRATIV Nr. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• OVI••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-18,9% față de 2024

430.238 RON

2024: 530.590 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 459.091 RONAnul 2017: 560.267 RONAnul 2018: 563.954 RONAnul 2019: 535.125 RONAnul 2020: 618.541 RONAnul 2021: 713.138 RONAnul 2022: 826.853 RONAnul 2023: 751.559 RONAnul 2024: 530.590 RONAnul 2025: 430.238 RON

Profit net 2025

-189,2% față de 2024

-6.637 RON

2024: 7.439 RON

-50k050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 23.499 RONAnul 2017: 86.565 RONAnul 2018: 20.611 RONAnul 2019: 50.068 RONAnul 2020: 125.655 RONAnul 2021: 87.502 RONAnul 2022: 174.733 RONAnul 2023: 186.600 RONAnul 2024: 7.439 RONAnul 2025: -6.637 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    430 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    531 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    752 mii lei
    Profit net
    187 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    827 mii lei
    Profit net
    175 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    713 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    619 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    535 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    564 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    560 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    459 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-1,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 1,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,23Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

37% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2226/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ASETA SRL

Este ASETA SRL activă?

Da. ASETA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ASETA SRL?

Cifra de afaceri a ASETA SRL în 2025 a fost de 430.238 lei, în scădere cu 19% față de 2024.

Ce profit a avut ASETA SRL în 2025?

În 2025, ASETA SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.637 lei.

Ce activitate are ASETA SRL?

Activitatea principală a ASETA SRL este Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton (CAEN 1721).

Unde are sediul ASETA SRL?

ASETA SRL are sediul social la adresa B-dul MUNCII, PAVILIONUL ADMINISTRATIV Nr. 12, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

ASETA SRL este plătitoare de TVA?

Da. ASETA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ASETA SRL are datorii la ANAF?

Nu. ASETA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ASETA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].