Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ARYMAX PRESTSERV SRL (CUI 9399631) este o societate cu răspundere limitată activă din Turda, județul Cluj, înființată în 1997. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 62.638 lei (+2,1% față de 2024) și un profit net de 9.863 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 42.775 lei |
| 2018 | 422.330 lei |
| 2019 | 603.029 lei |
| 2020 | 467.303 lei |
| 2021 | 543.208 lei |
| 2022 | 520.350 lei |
| 2023 | 557.411 lei |
| 2024 | 61.325 lei |
| 2025 | 62.638 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 62.638 | 61.325 | 557.411 | 520.350 | 543.208 | 467.303 | 603.029 | 422.330 | 42.775 | - |
| Profit net | 9.863 | -38.929 | 21.219 | -63.131 | -40.162 | 4.481 | 3.666 | -28.211 | 46.841 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | - |
| Active imobilizate | 5.670 | 8.085 | 10.500 | 12.498 | 24.321 | 51.153 | 71.555 | 77.497 | 20.900 | - |
| Active circulante | 31.295 | 47.542 | 90.116 | 83.165 | 64.132 | 60.712 | 57.824 | 81.347 | 204.920 | 242.670 |
| Stocuri | 105 | 105 | 104 | 28.043 | 105 | 544 | 105 | 15.766 | 105 | 1.205 |
| Creanțe | 24.335 | 27.245 | 36.347 | 34.707 | 40.340 | 30.686 | 30.858 | 12.336 | 13.971 | 5.604 |
| Datorii | 36.378 | 234.903 | 240.963 | 257.228 | 186.887 | 170.137 | 192.132 | 225.264 | 264.029 | 327.720 |
| Capitaluri proprii | 587 | -179.276 | -140.347 | -161.565 | -98.434 | -58.272 | -62.753 | -66.420 | -38.209 | -85.050 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 86% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ARYMAX PRESTSERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ARYMAX PRESTSERV SRL în 2025 a fost de 62.638 lei, în creștere cu 2,1% față de 2024.
În 2025, ARYMAX PRESTSERV SRL a înregistrat un profit net de 9.863 lei.
Activitatea principală a ARYMAX PRESTSERV SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
ARYMAX PRESTSERV SRL are sediul social la adresa Str. FLORILOR Nr. 24, Municipiul Turda, Jud. Cluj, 3350.
Nu. ARYMAX PRESTSERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ARYMAX PRESTSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].